pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 15 października 2008
  • wyświetleń: 3309

Nauczycielom wręczono nagrody wójta

Dnia 13 października o 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach odbyło się doroczne spotkanie wójta Damiana Galuska i przewodniczącego Rady Gminy Franciszka Dziendziela z pracownikami szkół i przedszkoli naszej gminy z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas spotkania, jak każdego roku (od 12 lat) miało miejsce uroczyste wręczenie Nagród Wójta Gminy Pawłowice dla wyróżnionych nauczycieli. W 2008 roku Nagrodę Wójta Gminy Pawłowice otrzymały:
- Zofia Musiał - dyrektor SP nr 2 w Pawłowicach
- Romana Rutka - dyrektor SP w Warszowicach
- Lasek Klaudia z Gimnazjum nr 1
- Żeromska Aleksandra z Publicznego Gimnazjum nr 2
- Szostok Izabela ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Pawłowicach
- Krosny Joanna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Pawłowicach
- Cyprian Bożena ze Szkoły Podstawowej w Golasowicach
- Krentosz Łucja ze Szkoły Podstawowej w Krzyżowicach
- Różalska-Mucha Danuta ze Szkoły Podstawowej w Pielgrzymowicach
- Cholewa Iwona ze Szkoły Podstawowej w Warszowicach
- Gryboś Joanna z ZSO w Pawłowicach

Ważnym punktem uroczystości było wręczenie listów gratulacyjnych za szczególne wyróżnienie dla Haliny Michalskiej-Dziendziel (wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Pawłowicach) i Michaliny Ciechowskiej (ZSO w Pawłowicach) za zdobycie Medalu Komisji Edukacji Narodowej. Andrzej Mróz - w imieniu Dyrektora Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej wręczył Zbigniewowi Duszy z SP nr 2 w Pawłowicach Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty w Katowicach.

Wszystkim nagrodzonym i uhonorowanych oraz uczestnikom spotkania Wójt Gminy i Przewodniczący Rady pogratulowali sukcesów, złożyli najlepsze życzenia z okazji obchodzonego 14 października Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość uświetnił występ - Orkiestry Salonowej Prof. Hilarego Drozda; gościnnie wystąpili soliści Opery Bytomskiej Hubert Miśka -tenor ; Oliwia Ohl-Szulik - sopran.

UG Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.