pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 4 stycznia 2008
  • wyświetleń: 2901

Konkurs fotograficzny w Gimnazjum nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie" podaj

W czwartek 20 grudnia Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie gościło pana Aleksandra Kasta - właściciela pszczyńskiego zakładu fotograficznego. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Lucyny Grygier oraz Moniki Mazurczyk - nauczycielek, które ogłosiły wśród młodzieży gimnazjum całoroczny konkurs fotograficzny podzielony na cykle.

Pan Kast w prawie godzinnym wykładzie przybliżył nieco uczniom trudną sztukę fotografii; objął również patronat honorowy nad konkursem. Uczestnicy spotkania z zachwytem słuchali wypowiedzi fotografa. Nawet dzwonek na przerwę nie rozproszył uwagi zebranych. Niektórzy przynieśli już swoje fotki, by je zaprezentować.

Zdjęcia nadsyłane przez młodzież PG1 w kolejnych cyklach będą umieszczane na stronie internetowej szkoły - www.pg1pszczyna.edu.pl target=_blank class=dodaj>www.pg1pszczyna.edu.pl, aby uczniowie, rodzice i inni zainteresowani mogli na nie głosować. Wybrane w kolejnych etapach fotografie będą czekać na wielki finał, który nastąpi w czerwcu 2008 roku.

Lucyna Grygier

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.