Co, gdzie, kiedy?

  • 6 czerwca 2024
  • 15 czerwca 2024
  • wyświetleń: 5970

Memoriał Dominika Godźka. Wesprzemy małego Olka Budzika!

Za nami:

W sobotę 15 czerwca na boisku w Brzeźcach odbędzie się Memoriał Dominika Godźka. Dzięki wielkim sercom członków zarządu klubu LKS Brzeźce i KS Brzeźce będzie prowadzona zbiórka na rzecz Olka Budzika z Pszczyny, który urodził się w zamartwicy i potrzebuje intensywnej rehabilitacji.

Dominik Godziek
Dominik Godziek · fot. materiały prasowe


W programie turniej piłkarski dzieci, mecz piłki nożnej KS Brzeźce vs Oldbooye Piast Gliwice, koncert Pszczyńskiej Orkiestry Ludowej, pokaz tańca nowoczesnego, wręczenie honorowego członkostwa dla najbardziej zasłużonych byłych działaczy klubu, darmowe dmuchane miasteczko i atrakcje dla dzieci, zabawa taneczna z DJ Love.

W strefie gastronomicznej znajdziecie: kawę, herbatę, kiełbaski, hot-dogi, ciasta, ciasteczka, chleb ze smalcem, grochówkę, truskawki, jajka i wiele, wiele innych smakołyków!

Olek Budzik
Olek Budzik · fot. SiePomaga


A największą gwiazdą wieczoru będzie Oluś, u którego w wyniku komplikacji przy porodzie zdiagnozowano niedotlenienie, padaczkę oraz powikłania okołoporodowe. Chłopczyk wymaga kosztownej rehabilitacji, leków, badań, wielospecjalistycznych konsultacji oraz drogiego sprzętu ortopedycznego, który jest niezbędny do jego dalszego rozwoju.

Przypomnijmy: Dominik Godziek, któremu poświęcona jest impreza, był prezesem klubu LKS Brzeźce, a w przeszłości wieloletnim zawodnikiem klubu z Brzeźc. Zginął w katastrofie w kopalni Pniówek w nocy z 19/20 kwietnia 2022 roku. Miał 37 lat. Pierwszy memoriał jego imienia odbył się 10 czerwca 2023 roku.

memoriał Dominika Godźka

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.