Co, gdzie, kiedy?

  • 14 maja 2024
  • 17 maja 2024
  • wyświetleń: 1140

Spotkanie autorskie z Pawłem Mateńczukiem, byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM

Za nami:

Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach w najbliższy piątek zaprasza na spotkanie autorskie z Pawłem Mateńczukiem, byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM i autorem wielu fascynujących książek oraz programów telewizyjnych.

Spotkanie odbędzie się 17 maja o godz. 18.00 w sali bankietowej GOK, które poprowadzi płk Ireneusz Zalasa, który jest nauczycielem przygotowania wojskowego przy ZSO im. JPII w Pawłowicach.

Paweł Mateńczuk przez czternaście lat pełnił służbę w jednym z najbardziej elitarnych oddziałów wojskowych na świecie. Jego doświadczenia i odznaczenia świadczą o niezwykłym poświęceniu oraz determinacji w służbie dla Polski i innych krajów. Jest autorem wielu bestsellerowych książek, m.in. "Przetrwać Belize", "Ostatnich gryzą psy", "Zatoka", w których dzieli się swoimi niezwykłymi przygodami i historiami z czasów służby wojskowej. Prowadzi programy telewizyjne takie jak "Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury" i "Strzelnica Navala" oraz jako twórca podcastu "Na celowniku Navala" przekazuje swoją wiedzę i doświadczenie szerokiej publiczności. Angażuje się także w działalność charytatywną, wspierając organizacje humanitarne, a także służby mundurowe. Dzieli się swoją wiedzą jako wykładowca na Uczelni Techniczno-Handlowej w Warszawie.

W trakcie spotkania będzie możliwość nabycia książek autora.

Spotkanie autorskie z Pawłem Mateńczukiem, byłym żołnierzem Jednostki Wojskowej GROM

ar / pless.pl

źródło: GBP w Pawłowicach

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.