Co, gdzie, kiedy?

  • 15 kwietnia 2024
  • 21 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 1665

Ślonsko Bajarka: Ksiynżniczka Gynsipympek!

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na kolejne spotkanie z Ślonskom Bajarkom, tym razem będzie to ekologiczno-muzyczne spotkanie z pszczołą samotnią oraz Księżniczką Daisy (Stokrotką). Dziko pszczoła samotnica ni mo swojigo kamrata - przyjaciela, ani schrōniynio a do tego rzyka przi kerej zbiyro nektary je zatruto. W tej utropie na szczynści przichodzi jij pōmōc tajymniczo postać z Pszczyny - ksiynżniczka Gynsipympek.

W 150. urodziny Księżnej Daisy pszczyńskiej, Bajarka zaprasza w bajkową podróż do świata natury, bioróżnorodności i muzyki. Na spotkanie GOK zaprasza 21 kwietnia o godz. 16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w sekretariacie lub na stronach: biletyna.pl, kulturasuszec.pl.

W przypadku rezerwacji biletu i braku możliwości uczestnictwa w wydarzeniu, organizator prosi o zwrot biletów ze względu na ich ograniczoną liczbę.

Każda osoba uczestnicząca w wydarzeniu musi wypełnić formularz do pobrania na stornie GOK-u: https://kulturasuszec.pl/slonsko-bajarka-ksiynzniczka-gynsipympek/

Projekt "CudaWianki" dofinansowano ze środków Fundacji Orlen w ramach programu Moje miejsce na Ziemi.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj