Co, gdzie, kiedy?

  • 12 kwietnia 2024
  • 17 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 4217

[ZDJĘCIA] School Dance: 2,5 tysiąca tancerzy zaprezentowało się w Pawłowicach

W miniony weekend, 13-14 kwietnia Pawłowice stały się prawdziwą stolicą tańca. Prawie 4,5 tysiąca tancerzy, 80 szkół tańca, blisko 30 godzin pokazów tanecznych, setki widzów na trybunach, różne style taneczne - tak w telegraficznym skrócie wyglądał tegoroczny Ogólnopolski Konkurs Tańca School Dance 2024.

Ogólnopolski Konkurs Tańca School Dance 2024 w Pawłowicach - 13-14.04.2024 · fot. Agnieszka Kaźmierczak / UG PawłowiceNa wydarzenie, które odbywało się w hali Gminnego Ośrodku Sportu w Pawłowicach zjechały dzieci i młodzież z całej Polski. Konkurs jest miejscem promowania talentów, pasji, umożliwia zdobycie doświadczenia scenicznego, a przede wszystkim buduje taneczną społeczność wśród najmłodszych. Organizatorem konkursu jest Fundacja IMPULS Fabryka Kreatywności z Jastrzębia-Zdroju. Uczestnicy zatańczyli w kategoriach Jazz, Modern, Show Dance, inne formy tańca, Disco Dance oraz Hip-Hop z podziałem na kategorie wiekowe oraz dwa poziomy zaawansowania. Odbyły się również występy solo oraz duety. Młodych tancerzy oceniało jedenastu profesjonalnych sędziów.

Wydarzenie objęte zostało Honorowym Patronatem Wójta Gminy Pawłowice. W niedzielę prezes fundacji Paweł Jagodziński przy oklaskach publiczności podziękował wójtowi gminy Franciszkowi Dziendzielowi za wspieranie przedsięwzięcia i pomoc w jego organizacji. Przygotowanie tak dużej imprezy nie byłoby możliwe bez zaangażowania pracowników z gminnych jednostek organizacyjnych, głównie z GOS-u, ale również GOK-u, GZK, OSP Pawłowice. Konkurs tańca odbywał się w Pawłowicach już po raz szósty.

Po więcej zdjęć i relacji zapraszamy na Facebook: @Konkurs Tańca School Dance

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOS Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOS Pawłowice" podaj