Co, gdzie, kiedy?

  • 10 kwietnia 2024
  • 15 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 4853

[ZDJĘCIA] Sprzątanie Wisły Wielkiej. Blask odzyskał też plac zabaw!

W sobotę 13 kwietnia w Wiśle Wielkiej odbyła się wiosenna akcja sprzątania sołectwa. Kolejnym etapem było gruntowne odświeżenie placu zabaw przy porcie żeglarskim.

Sprzątanie świata z okazji Dnia Ziemi w Wiśle Wielkiej - 13.04.2024 · fot. Sołectwo Wisła Wielka


- Sobota dla niektórych mieszkańców była dniem bardzo pracowitym. Zadbano o czystość w wielu miejscach naszego sołectwa. Miejmy nadzieję że taki porządek zostanie utrzymany jeszcze bardzo długo, a nam wszystkim będzie tutaj miło się mieszkało i spędzało czas. W imieniu Sołtysa oraz Rady Sołeckiej składamy serdeczne podziękowania dla tych, którzy znaleźli czas i pojawili się aby posprzątać naszą miejscowość. Dziękujemy! Bez Was nie było by to możliwe - mówią organizatorzy.

Umyte urządzenia na placu zabaw w Wiśle Wielkiej - 13.04.2024 · fot. Sołectwo Wisła Wielka


- Zwracamy się również do wszystkich osób, którym zalegają gdzieś niepotrzebne zabawki.
Część niektórych zabawek które uprzyjemniały dzieciom pobyt na placu zabaw, niestety musiała zostać zutylizowana, dlatego prosimy o nowe. Jeśli ktoś posiada takie rzeczy, które jeszcze nadają się do zabawy, może dostarczyć je na plac zabaw. Z góry za wszystkie dziękujemy
- dodają.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.