Co, gdzie, kiedy?

  • 10 kwietnia 2024
  • wczoraj, 05:53
  • wyświetleń: 5864

"Pszczyna biega": ruszyły treningi do Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego

W sobotę, 13 kwietnia na stadionie miejskim w Pszczynie rozpoczęły się treningi przygotowawcze do Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego. Sprawdźcie daty kolejnych zajęć!

"Pszczyna biega": ruszyły treningi do Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego - 13.04.2024 · fot. UM Pszczyna


Zadaniem trenerów prowadzących spotkania jest pomoc w przygotowaniu do startu w czerwcowym biegu. Carbo Asecura Bieg Pszczyński to najstarsze biegowe zawody w regionie. W tym roku biegacze spotkają się po raz trzynasty.

Zajęcia w ramach akcji "Pszczyna biega" prowadzone są pod okiem profesjonalnych trenerów: Mirosława Gołębiewskiego oraz Marzanny Helbik. Uczestnicy zajęć, legitymujący się co najmniej pięciokrotną obecnością na treningach otrzymają bezpłatny pakiet startowy.

- Kilka lat temu uruchomiliśmy akcję "Pszczyna biega". To treningi, które pozwalają przygotować się do startu w naszych zwodach. Dzięki zdobytej wiedzy oraz własnej pracy pokonanie dziesięciu kilometrów nie powinno sprawić problemów. Zapraszam w każdą sobotę na stadion miejski. Oczywiście udział w treningach jest bezpłatny - mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

  • Kolejne treningi: 20 i 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja oraz 1 czerwca.
  • Miejsce: Stadion Miejski, ul. Bogedaina 22, 43-200 Pszczyna
  • Godzina: 9:00.


XIII Carbo Asecura Bieg Pszczyński odbędzie się w niedzielę, 2 czerwca o godz. 10:00 na trasie o długości 10 km.

Link do zapisów: Carbo Asecura Bieg Pszczyński o Puchar Burmistrza
Wydarzenie na Facebooku: - kliknij.

ar / pless.pl

źródło: UM Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.