Co, gdzie, kiedy?

  • 10 kwietnia 2024
  • 26 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 2241

Maraton azjatyckich filmów szpiegowskich w kinie pckul!

Za nami:

26 kwietnia o godz. 20.00 kino Pszczyńskiego Centrum Kultury zaprasza na maraton filmów szpiegowskich - pierwszy w historii naszego kina!

Maraton azjatyckich filmów szpiegowskich w kinie pckul!


Premierowo zobaczymy film "Duch". Oprócz tego na pszczyńskim ekranie kandydat do Oscara 2017, czyli "Gra cieni", a także "Szpieg" (Najlepszy film na 27th Buil Film Awards).

O filmach"Duch"

W 1933 roku w Korei pod japońskim panowaniem piątka podejrzanych zostaje zatrzymana w hotelu, gdy władze szukają tajemniczego przywódcy rebeliantów, znanego jako Duch. Rozpoczyna się emocjonująca gry o przetrwanie, w której każdy staje się podejrzany.

"Gra cieni"

Jeong-chool Lee, były członek koreańskiego ruchu oporu, a teraz oficer japońskiej policji, otrzymuje specjalną misję zinfiltrowania ruchu walczącego o niepodległość Korei.

"Szpieg"

Suk-young Park, były oficer wojskowy pracujący dla południowokoreańskiego wywiadu, zostaje wysłany na misję szpiegowską do znajdującego się w Korei Północnej obiektu jądrowego.

Bilety w systemie pckul - kliknij tutaj.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.