Co, gdzie, kiedy?

  • 15 lutego 2024
  • 13 marca 2024
  • wyświetleń: 2529

Kolejne spotkanie w sprawie szkód górniczych w Goczałkowicach

Za nami:

W Urzędzie Gminy (sala nr 101, I piętro) odbywają się konsultacje i indywidualne spotkania mieszkańców z przedstawicielami Kopalni PG Silesia w sprawie szkód górniczych.

szkody górnicze w Goczałkowicach
fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Zainteresowani mieszkańcy proszeni są o zgłoszenie chęci udziału w spotkaniu - pod numerem tel. (32) 736 24 02 lub poprzez mail gmina@goczalkowicezdroj.pl - z dopiskiem Kopalnia spotkanie. W zgłoszeniu należy podać ulicę oraz numer posesji, a także numer telefonu lub adres mail, by urzędnicy mogli Państwa powiadomić o terminie i godzinie spotkań.

W ramach Punktu Konsultacyjnego dla mieszkańców dotkniętych szkodami górniczymi spotkania odbyły się 8 i 29 listopada 2023 r., 10 i 24 stycznia oraz 14 lutego 2024 r. Termin kolejnego spotkania: 13 marca (środa).

Data i godzina spotkania zostaną ustalone indywidualnie dla każdego zgłaszającego chęć udziału, o czym zostaną Państwo powiadomieni.

Rada Gminy Goczałkowice-Zdrój
Wójt Gminy Goczałkowice-Zdrój

ar / pless.pl

źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.