Co, gdzie, kiedy?

  • 13 lutego 2024
  • 26 lutego 2024
  • wyświetleń: 2268

[WIDEO, FOTO] Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

W dniach 21-22 lutego na stoku Siglany w Wiśle odbyły się Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 02.2024
Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 02.2024 · fot. MORiS Pszczyna


WYNIKI

21.02.2024r.

Kategoria: Mikrusy - Dziewczęta

1. Sonia Prokopowicz- SP nr1 w Pszczynie
2. Zofia Hassa - NSP nr 1 w Pszczynie
3. Zofia Wardziak - ZSP w Piasku

Kategoria: Mikrusy - Chłopcy

1. Jan Piórko - SP nr 1 w Pszczynie
2. Miłosz Maławy - ZSP w Ćwiklicach
3. Filip Piechocki - NSP nr 1 w Pszczynie

Kategoria: klasy IV-VI - Dziewczęta

1. Emilia Wardziak - ZSP w Piasku
2. Julia Kordoń - SP nr 6 w Pszczynie
3. Małgorzata Piech - SP nr 4 w Pszczynie

Kategoria: klasy IV-VI - Chłopcy

1. Piotr Szczerba - ZSP w Ćwiklicach
2.Franciszek Wanke - SP nr 4 w Pszczynie
3.Tomasz Łebek - ZSP w Ćwiklicach.



KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1. Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
2. ZSP w Piasku
3. ZSP w Ćwiklicach
4. Szkoła Podstawowa nr 6 w Pszczynie
5. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
6. ZSP w Wiśle Wielkiej
7. ZSP w Jankowicach
8. Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
9. Szkoła Podstawowa w Kobiórze
10. KAMPUS Nowa Edukacja
11. ZSP w Studzionce
12. Szkoła Podstawowa w Wiśle Małej

22.02.2024r.

Kategoria: klasy VII-VIII - Dziewczęta
1. Julia Wyrobek - ZS nr 1 w Pszczynie
2. Julia Piórko - SP nr 4 w Pszczynie
3. Olga Prokopowicz - SP nr 1 w Pszczynie

Kategoria: klasy VII-VIII - Chłopcy
1. Mateusz Grygier - SP nr 4 w Pszczynie
2. Franciszek Trela - ZSP w Rudołtowicach
3. Konrad Krzystolik - SP nr 4 w Pszczynie

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe - Dziewczęta
1. Jagoda Grzesik - I LO im. B.Chrobrego w Pszczynie
2. Paulina Kotas - ZS nr 1 w Pszczynie
3. Laura Spek - ZS nr 1 w Pszczynie

Kategoria: szkoły ponadpodstawowe - Chłopcy
1. Maciej Grzesik - I LO im. B.Chrobrego w Pszczynie
2. Wiktor Czerwieński - PZS nr 1 w Pszczynie
3. Miłosz Wrona - ZS nr 1 w Pszczynie

Kategoria: Snowboard - szkoły podstawowe - Dziewczęta
1. Dorota Świerczek - ZSP Studzionka
2. Zuzanna Balura - ZSP Czarków
3. Milena Swoboda - SP nr 4 w Pszczynie

Kategoria: Snowboard - szkoły podstawowe - Chłopcy
1. Michał Maławy - ZSP w Ćwiklicach
2. Miłosz Maławy - ZSP w Ćwiklicach
3. Piotr Niemczyk - KAMPUS

Kategoria: Snowboard - szkoły ponadpodstawowe - Dziewczęta
1. Hanna Broncel - ZS nr 1 w Pszczynie
2. Amelia Nowak - I LO im. B.Chrobrego w Pszczynie
3. Martyna Strączek - ZS nr 1 w Pszczynie

Kategoria: Snowboard - szkoły ponadpodstawowe - Chłopcy
1. Filip Bojdoł - PZS nr 1 w Pszczynie
2. Szymon Pieczka - I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie
3. Kuba Kraus - PZS nr 2 w Pszczynie.

Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 02.2024
Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - 02.2024 · fot. MORiS Pszczyna


KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Szkoły podstawowe:

1. ZS nr 1 w Pszczynie
2. ZSP w Studzionce
3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Pszczynie
4. Szkoła Podstawowa nr 6 w Pszczynie
5. ZSP w Piasku
6. KAMPUS Nowa Edukacja
7. Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
8. ZSP w Jankowicach
9. Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie
10. ZSP w Ćwiklicach
11. ZSP w Rudołtowicach
12. Szkoła Podstawowa w Porębie

Szkoły ponadpodstawowe:

1. I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie
2. ZS nr 1 w Pszczynie
3. PZS nr 2 w Pszczynie
4. KAMPUS Nowa Edukacja
5. PZS nr 1 w Pszczynie

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

ar / pless.pl

źródło: MORiS Pszczyna

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.