Co, gdzie, kiedy?

  • 7 lutego 2024
  • 5 marca 2024
  • wyświetleń: 14213

[FOTO] Kabaret Młodych Panów: program "Co się stało?" na scenie nowego pckulu!

Przy wypełnionej do ostatniego miejsca sali widowiskowej nowego Pszczyńskiego Centrum Kultury, Kabaret Młodych Panów zaprezentował się w najnowszym programie "Co się stało?". To były ponad 2 godziny nieustannego zrywania boków, salw śmiechu i świetnej zabawy, z żywym udziałem publiczności, także na scenie! Zobaczcie zdjęcia!

Kabaret Młodych Panów w nowym pckul - 04.03.2024 r. · fot. Andrzej Grynpeter / pless.pl


Najnowszy program Kabaretu Młodych Panów - "Co się stało?" jest sceniczną i oczywiście ironiczną odpowiedzią na pytanie, na które większość z nas odpowiada - nic. Czasami lekko rozwijamy odpowiedź, która automatycznie przechodzi w pytanie - nic, dlaczego pytasz?

Przecież jeżeli ktoś pyta, to kultura osobista nakazuje nam odpowiedzieć. Jeżeli ktoś docieka i jest żywo przejęty, a nawet gotowy podać receptę lub służyć pomocą, to należy udzielić konkretnej, rozwiniętej odpowiedzi, gdyż już w samym pytaniu Co się stało? słychać i widać, że coś się stało! Nie bójmy się rozmawiać, nie lękajmy się otwierać przed drugim człowiekiem i przede wszystkim nie udawajmy na co dzień, tylko bądźmy sobą!

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.