Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 19 października 2023
  • 26 listopada 2023
  • wyświetleń: 4344

13. Suszecka Jesień Kulturalna! Czeka na nas 5 wydarzeń

Za nami:

Dwa spektakle dla dzieci, turniej zespołów ludowych, seans filmowy oraz koncert Adama Snopka "Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło" - to propozycje suszeckiego domu kultury w ramach tegorocznej Jesieni Kulturalnej!

jesień, liście
fot. pixabay.com


Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu kieruje swoje działania także w stronę najmłodszych. Dwukrotnie zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Niedzięlę z Bajką. 29 października zostanie wystawiony spektakl "Witajki i Papatki" Teatru Chrząszcz w Trzcinie, zaś 26 listopada spektakl "Moje, nie moje" w wykonaniu Teatru Szydełko z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Oba przedstawienia rozpoczynają się o godz. 16:00. Bilety w cenie 15 zł/os. można zakupić w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl.

4 listopada odbędzie się XIX Turnieju Zespołów Ludowych im. Mariana Cieśli "Jak ze Susca powandruje". Do udziału zaproszone są zespoły ludowe, regionalne, śpiewacze, a także widzów. Turniej rozpocznie się o godz. 15:00. Wstęp wolny.

Dzień później, czyli 5 listopada GOK proponuje pokaz filmu "W imię najwyższych wartości" w reż. Piotra Augustynka. Po pokazie odbędzie się spotkanie z rodziną Państwa Bobów. Pokaz filmu rozpocznie się o godz. 17:00, obowiązują darmowe wejściówki.

19 listopada o godz. 18:00 na deskach GOK-u niebywały koncert! Adam Snopek Show przy fortepianie - "Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło". Brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-Kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki "Pieski Małe Dwa"! Na koncert obowiązują bilety w cenie 50 zł/os.

Wszystkie imprezy odbędą się w sali GOK w Suszcu. Bilety można zakupić w sekretariacie GOK od pn. do czw. od 8:00 do 20:00 oraz w pt. od 8:00 do 18:00 lub na portalu bieltyna.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl

źródło: GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj