Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 17 października 2023
  • 24 listopada 2023
  • wyświetleń: 1981

[WIDEO] Open Piątki w Studio Pilates Holica

Materiał partnera:

Za Nami Dni Otwarte z okazji rocznicy istnienia Studia Pilates Holica, które miały miejsce 16 - 17 września. Było Nam niezmiernie miło wszystkich Was gościć w Naszej przestrzeni pilatesowej. Przedstawiamy Wam krótką relację z tego oto wydarzenia. Było bardzo dużo pilatesu, śmiechu i radości. Zobaczcie sami!Zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Odbiór z Waszej strony był duży. Daliście nam wiele powodów do dumy i radości, wiarę w to, że nasz ciągły rozwój to, co robimy ma sens. W związku z tym narodził się w nas pewien pomysł. Może by tak częściej udostępniać dla Was nasze pilatesowe Studio?Co Wy na to?

Teraz w każdy ostatni piątek miesiąca otwieramy dla Was taką możliwość i będą to tzw. Open Piątki. W każdy Open Piątek przyjmujemy zapisy na zajęcia pokazowe na sprzęcie oraz na zajęcia grupowe na macie. Czas trwania zajęć pokazowych na sprzęcie to 30 min, również możliwość ćwiczenia w duecie. Czas zajęć grupowych na macie to 45 min.

Podajemy najbliższe daty:

  • 27 października
  • 24 listopada
  • 29 grudnia.


Kto jeszcze u nas nie był, nie poznał pilatesu, może wtedy skorzystać z takiej możliwości w formie nieodpłatnej. Liczymy na Waszą obecność i na to, że Open Piątki zagoszczą u nas na długi czas.

Chętnych zapraszamy do zapisu pod nr tel. 608 - 760 - 797.

Monika Golli - Studio Pilates Holica
Łąka ul. Fitelberga 6

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.