Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 16 września 2023
  • wyświetleń: 123

Maciej "Lobo" Linke w Tramwaju Cafe z programem "Uważaj na słowa!"

Kiedy największy zakapior polskiego Stand-upu mówi "Uważaj, na słowa!", to już raczej wiesz, że nie chodzi o wziąść czy poszłem. Przychodząc na ten program dowiesz się dlaczego Król Szczecina to najniebezpieczniejszy tytuł szlachecki na świecie, co się dzieje gdy mówisz, że masz coś w dupie, a ktoś powie "sprawdzam" i jak się kończy, gdy nieopatrznie spełnisz dziecięce marzenie o byciu kowbojem.

Kup bilet

Niedziela, 15 października 2023 o godz. 19:00

Tramwaj Cafe
Mennicza 44, Cieszyn


Maciej "Lobo" Linke wjeżdża z buta i jak zwykle nie bierze jeńców (bo już mu się nie mieszczą w bagażniku). Ten występ po prostu Ci się należy!

program "Uważaj na słowa!"


Maciej Lobo Linke

Komik, a także prekursor brazylijskiego JiuJitsu i weteran starć w formule MMA zaprasza na wieczór pełen ostrego dowcipu i starć słownych. Oto prawdziwy superbohater na nasze czasy! Maseczki nie nosi w ogóle, majtki na spodnie tylko gdy impreza była naprawdę gruba, a radioaktywne ma wyłącznie... związki. Ale gdy trzeba zaciska pięści, budzi zaspane supermoce, by zmierzyć się ze złem tego świata! Szykujcie się więc na mocną zabawę!


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.