Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 15 września 2023
  • wyświetleń: 325

Piotr Szwedes oraz Monika Mazur na scenie emgoku - spektakl Odjechana Farsa

W sobotę 30 września o godzinie 17:00 w Strumieniu odbędzie się spektakl "Odjechana Farsa". Na deskach sceny sali widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu staną Piotr Szwedes oraz Monika Mazur. Aktorski duet wcieli się w aż 10 różnych postaci, które wmieszane zostaną w przezabawne perypetie, rozgrywające się w niewielkim pokoju hotelowym.

Odjechana Farsa


Przez przytulny apartament przewija się cała plejada postaci - od znanego autora poradników małżeńskich i jego nieszczęśliwą, znudzoną żonę, przez senatora incognito wraz z kochanką, rozśpiewaną i roztańczoną siostrę zakonną, wścibskiego boya hotelowego, aż po przebiegłą reporterkę miejscowej stacji telewizyjnej. Chyba nie trzeba dodawać, że większość postaci nie ma pojęcia o swoim wzajemnym istnieniu! "Odjechana farsa" Philipa LaZebnika i Kingsleya Day’a to zakręcona teatralna przygoda, która zaskakuje zawrotnym tempem akcji i nieprzewidywalnością zdarzeń. Akrobacje na "zbyt miękkim" łóżku, książki, które turlają się po wykładzinie, telefony, które dzwonią stanowczo za często czy kamerzysta zamknięty w szafie - takie rzeczy tylko w "Odjechanej farsie"!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza w sobotę 30 września na godzinę 17:00. Bilety w cenie 70 i 80 zł do nabycia w kasie emgoku lub w serwisie biletyna.pl pod adresem https://tinyurl.com/OdjechanaFarsaStrumien

Kawiarenka emgok w holu instytucji będzie czynna na godzinę przed koncertem.

Uwaga, Rodzice! Na czas trwania spektaklu nieodpłatnie można skorzystać z profesjonalnej opieki nad dziećmi, którą Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zapewnia w swojej sali zabaw. Chęć skorzystania z opieki należy zgłosić podczas zakupu biletu.

emgok w Strumieniu
ul. Młyńska 14,
tel. 33 8570 174

ODJECHANA FARSA

  • autorzy: Philip LaZebnik i Kingsley Day
  • tłumaczenie: Hanna Szczerkowska
  • reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
  • scenografia: Wojciech Stefaniak


Do udziału w wydarzeniu zapraszają Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu oraz Kompania Teatralna

ar / pless.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "emgok Strumień" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

emgok Strumień

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "emgok Strumień" podaj