Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 września 2023
  • wczoraj, 18:15
  • wyświetleń: 572

Trzeci Turniej Siatkówki Amatorskich Drużyn Mieszanych

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie serdecznie zaprasza do udziału w 3. Turnieju Siatkówki Amatorskich Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Pszczyńskiego, który odbędzie się w sobotę, 14 października.

Do udział w turnieju zaprasza się drużyny złożone z mieszkańców powiatu pszczyńskiego (w każdej drużynie dopuszcza się możliwość zgłoszenia jednego zawodnika spoza terenu powiatu pszczyńskiego), którzy ukończyli 16. rok życia. Każdy zespół może składać się maksymalnie z 10 zawodników/zawodniczek, którzy nie są zgłoszeni do rozgrywek prowadzonych przez PZPS lub inny wojewódzki związek piłki siatkowej.

W trakcie trwania meczu na boisku musi przebywać minimum jedna zawodniczka. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 zespołów, a rywalizacja odbywać się będzie na trzech boiskach. Wszystkie szczegółowe informacje zajdziecie w regulaminie imprezy, dostępnym w "plikach do pobrania".

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "Turniej Siatkówki") do 10 października. W zgłoszeniu należy podać: nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy. Wpisowe do turnieju w wysokości 200 zł należy uiścić do 10 października (przelewem na konto BS 26 8448 0004 0030 9145 2000 0001 lub osobiście w biurze Ośrodka).

W ramach wpisowego organizator zapewnia: rozgrywki sportowe, obsługę sędziowską, opiekę medyczną i techniczną, puchary i statuetki dla najlepszych oraz nagrody. Rozpoczęcie turnieju zaplanowane jest na godzinę 9.00.

Wszyscy niepełnoletni, którzy chcą wziąć udział w turnieju, muszą bezwzględnie dostarczyć podpisaną zgodę rodzica/opiekuna na udział w zawodach, która dostępna jest w "plikach do pobrania".

Pliki do pobrania:

REGULAMIN 3 TURNIEJ SIATKÓWKI AMATORSKICH DRUŻYN MIESZANYCH.pdf

ZGODA RODZICA.pdf

KARTA ZGŁOSZENIOWA.pdf

Turniej Siatkówki Amatorskich Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Pszczyńskiego

BM / pless.pl

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.