Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 29 sierpnia 2023
  • 13 września 2023
  • wyświetleń: 575

Zgłoś kandydata na Zasłużonego dla Gminy Pawłowice

11 listopada podczas obchodów Święta Niepodległości po raz kolejny wyróżnione zostaną instytucje, firmy, zespoły artystyczne i twórców, stowarzyszenia, fundacje i organizacje, osoby fizyczne, osoby pośmiertnie, które poprzez swoje działanie przyczyniły się do promocji gminy Pawłowice w kraju i za granicą, albo do jej rozwoju.

Pisemne wnioski należy składać osobiście do 30 września w Punkcie Obsługi Klienta Urzędu Gminy Pawłowice lub pocztą na adres Urzędu Gminy przy ul. Zjednoczenia 60, 43-250 Pawłowice. Wnioski powinny zawierać: pełną nazwę lub imię i nazwisko zgłaszanego kandydata, dokładny adres siedziby kandydata lub adres miejsca zamieszkania osoby, opis dokonań kandydata, nazwę i podpis wnioskodawcy, zgodę kandydata (nie dotyczy nagród przyznawanych pośmiertnie).

W każdym roku przyznaje się nie więcej niż 3 nagrody. Nagrodę stanowi srebrny medal z herbem gminy i wygrawerowanym napisem "Za zasługi dla Gminy Pawłowice". Laureaci otrzymują również pamiątkowe dyplomy.

Wniosek o przyznanie nagrody "Za zasługi dla Gminy Pawłowice"

Regulamin konkursu

BM / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.