pless.pl

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 11 kwietnia 2023
  • 27 maja 2023
  • wyświetleń: 6476

Pszczyna biega! Wspólne treningi pod okiem trenerów!

Powraca akcja "Pszczyna Biega". To cykl treningów przygotowawczych do tegorocznego Carbo Asecura Bieg Pszczyński.

Reklama

Pszczyna Biega 2017 - 01.04.2017
Pszczyna Biega 2017 - 01.04.2017 · fot. Andrzej Grynpeter


Ochotnicy będą spotykać się w każdą sobotę, począwszy od 15 kwietnia, o godz. 9.00 na stadionie miejskim. Ostatnie spotkanie odbędzie się 3 czerwca, dzień przed startem w zawodach. Treningi poprowadzą profesjonalni trenerzy. Wstęp bezpłatny.

- Kilka lat temu, z myślą o osobach rozpoczynających przygodę z bieganiem, pomyśleliśmy, aby uruchomić treningi z profesjonalistami. Dzięki temu uczestnicy zajęć mają okazję zdobyć podstawową wiedzę dotyczącą przygotowania się do biegania na dłuższych dystansach. Spotkania stały się okazją do integracji środowiska. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny - mówi burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, który zachęca do wizyty na stadionie miejskim. - Miałem okazję przekonać się, że udział na kilku treningach pozwolił przełamać strach przed pokonaniem dystansu dziesięciu kilometrów. Może dla ludzi stale biegających taki dystans nie stanowi wielkiego wyzwania, jednak dla kogoś kto próbuje swoich sił na takiej trasie po raz pierwszy to duże wyzwanie. Taki dzień pamięta się przez kolejne lata - dodaje burmistrz.

Loading...


Więcej informacji na temat XII edycji Carbo Asecura Biegu Pszczyńskiego znajdziecie TUTAJ.

BM / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.