pless.pl

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 1 listopada 2022
  • 21 grudnia 2022
  • wyświetleń: 3257

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pawłowicach

Za nami:

Trwają przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego na pawłowickim rynku, który potrwa od niedzieli, 18 grudnia do środy, 21 grudnia. Zakończono już przyjmowanie zapisów wystawców.

Reklama

Jarmark Bożonarodzeniowy w Pawłowicach
Jarmark Bożonarodzeniowy w Pawłowicach · fot. UG Pawłowice


W tym roku wystawcy wyjątkowo licznie ubiegali się o miejsca w drewnianych domkach i namiotach. Wszystkie stoiska są już zajęte.

Tegoroczny jarmark będzie trwać od niedzieli, 18 grudnia do środy, 21 grudnia. Uroczyste otwarcie wydarzenia tradycyjnie zaplanowano na niedzielne popołudnie (będzie muzyka, animacje dla dzieci i orkiestra górnicza). Zakupy będzie można robić już od godziny 10.00, a w poniedziałek, wtorek i środę handel potrwa od 9.00 do 16.00.

Klienci będą mogli zaopatrzyć się głównie w rękodzieło i świąteczne przysmaki. Będą miody, przetwory przygotowane przez panie z kół gospodyń wiejskich (w tym - gofry od KGW Pawłowice!) i rarytasy spożywcze od lokalnych producentów. Wystawcy będą sprzedawać m.in. ozdoby choinkowe, stroiki, świece sojowe, a nawet karmiki.

Wystawcy proszeni są o zapoznanie się z Regulaminem Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022. Więcej informacji na temat jarmarku można uzyskać w Referacie Promocji i Integracji Europejskiej, tel. 32/ 47 56 340.

ar / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.