pless.pl

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 29 grudnia 2021
  • 30 stycznia 2022
  • wyświetleń: 2849

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suszcu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

30 stycznia cała Polska zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci! Zagrają także suszczanie! Sztab w Suszcu zaprasza na finał WOŚP online!

Wolontariusze suszeckiego sztabu będą kwestować na terenie gminy od wczesnych godzin porannych. Podczas finału na scenie domu kultury zaprezentują się grupy artystyczne działające w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Ponadto o godz. 16:00 GOK zaprosi najmłodszych na kolejny spektakl teatralny w ramach Niedzieli z Bajką. Oczywiście nie zabraknie także corocznych licytacji. Szczegółowy program zostanie podany niedługo przed wydarzeniem.

Zachęcamy także do bezpośredniego wsparcia sztabu, poprzez wpłaty na eSKARBONKĘ: eskarbonka.wosp.org.pl/31zpwq?fbclid=IwAR0EDKdH5dsoUwHzyJZAafb4yGdx4AErUeo_h4BXKvA5DmUoyZGDpA4EKn0

Informacje dotyczące 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Suszcu można śledzić na facebooku: www.facebook.com/SztabWospSuszec

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj