pless.pl

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 29 grudnia 2021
  • 6 lutego 2022
  • wyświetleń: 2386

Koncert Karnawałowy w wykonaniu Orkiestry Ponticello oraz solistów!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na koncert karnawałowy w wykonaniu Orkiestry Ponticello oraz solistów.

6 lutego sala Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu wypełni się dźwiękami walcy, polek, czardaszy i arii znanych kompozytorów: Johanna Straussa, Emmericha Kalmanna, czy Franza Lehara. Ponad 30 osobowa orkiestra wraz z solistami zabierze Państwa w niezwykłą podróż muzyczną.

Orkiestra Ponticello swą działalność rozpoczęła w listopadzie 2009 roku pod patronatem Urzędu Gminy Bojszowy. Dyrektorem artystycznym i dyrygentem jest Robert Koźbiał. Zespół składający się z absolwentów Akademii Muzycznych w krótkim czasie zyskał uznanie wśród wielu słuchaczy uczestniczących. Repertuar jest bardzo zróżnicowany; od muzyki dawnej - klasycznej, operowej do tzw. nowych form muzycznych - takich jak muzyka filmowa, musicalowa czy rozrywkowa.

Koncert odbędzie się 6 lutego o godz. 18:00 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu. Bilety w cenie: 65, 70 i 75 zł można nabyć w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu na stronach: kulturasuszec.pl/kup-bilet, biletyna.pl.

Kontakt: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec, tel.: 32 212 44 91 wew. 23, e-mail: kasia@kulturasuszec.pl.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl
źródło: GOK Suszec

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj