pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 4 września 2021
  • 7 września 2021
  • wyświetleń: 2259

Jankowice: V Rodzinny Bieg Charytatywny dla Zameczku i Filipka!

25 września w Jankowicach, już po raz piąty pobiegniemy dla Zameczku - Ośrodka Edukacyjno-Leczniczo-Rehabilitacyjnego dla dzieci niewidomych i niedowidzących w Rudołtowicach. Uczestnicy pomogą również Filipkowi Cholewie!

bieg zameczek


Bieg jest organizowany przez Zespół Szkolny-Przedszkolny w Jankowicach, LKS Znicz Jankowice oraz Stowarzyszenie Sportowe "Aktywna Pszczyna".

Jak w ubiegłym roku, uczestnicy będą mieli możliwość wyboru z dwóch dystansów biegu - 5 km lub 10 km, chodziarze pomaszerują na dystansie 5 km, a dla dzieci szkolnych przygotowano trasę o długości 300 m oraz 2,7 km.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Ośrodka dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących "Zameczek" w Rudołtowicach oraz na leczenie Filipka Cholewy z Jankowic, chorego na SMA.

Podczas zapisów każdy uczestnik będzie miał możliwość zakupu cegiełek charytatywnych o nominałach 10, 20, 50, 100 oraz 200 zł.

Zapisy w serwisie dostartu.pl - kliknij w link.

Wydarzenie na Facebooku:
www.facebook.com/events/806588796675167/?ref=newsfeed

ar / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.