pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 20 lipca 2021
  • 22 lipca 2021
  • wyświetleń: 1879

Spotkanie informacyjne dotyczące dotacji na instalacje fotowoltaiczne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj

Za nami:

W czwartek, 22 lipca w godzinach od 15.00 do 17.00 w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury przy ul. Piastowskiej 1 (wejście od ul. Bankowej) odbędzie się spotkanie, podczas którego udzielane będą informacje związane z uzyskaniem dotacji na montaż instalacji fotowoltaicznych.

fotowoltaika
fot. UM Pszczyna

Zadanie realizowane jest w ramach projektu "Słoneczna Gmina Pszczyna- Etap I" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w ścisłym reżimie sanitarnym (limit 180 osób , obowiązek maseczek i dystansu społecznego) poprowadzą go przedstawiciele Operatora Projektu - firmy REVITAL-INVEST sp. z o.o., tel. 600310766.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną założenia projektu oraz zasady i terminy dotyczące naboru do programu. Spotkanie ma charakter informacyjny i nie oznacza uruchomienia naboru wniosków o przyznanie grantu.

ar / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Smog w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smog w Pszczynie" podaj