pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 9 czerwca 2021
  • dzisiaj, 19:00
  • wyświetleń: 3068

Na pszczyński Rynek po długiej przerwie powraca Jarmark Staroci!

Dobra wiadomość dla kolekcjonerów, łowców staroci i miłośników antyków. Po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa na pszczyński rynek wraca jarmark staroci. Najbliższy odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca!

pezczyna,14maja,pless,jarmark,jarmarkstarosci,giełdastaroci,rynek,starówka,bibeloty,antyki,śląs
Jarmark Staroci powraca na pszczyński Rynek!


W każdą drugą niedzielę miesiąca pszczyński rynek zamienia się w jarmark staroci. Czego tam nie ma? Są m.in. meble, obrazy, lustra, rzeźby, hafty, porcelana, książki, płyty winylowe, biżuteria, sztućce, lampy i drobiazgi z duszą. Prawdziwe eldorado dla łowców staroci. A tych jest coraz więcej.

Jarmark ma swoje stałe miejsce nie tylko pośród pszczyńskich imprez, ale także w kalendarzu giełd staroci na Śląsku i Małopolsce. Ma też swoich stałych klientów, do których dołączają nowi. Zawsze jest dobry czas ku temu, aby uzupełnić swoje kolekcje, albo rozpocząć przygodę z antykami.

W związku z pandemią jarmark odbędzie się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Każdy z wystawców ma obowiązek posiadać na stoisku płyn do dezynfekcji rąk i jednorazowe rękawiczki.

Konieczne jest również zachowanie odstępów między stoiskami handlowymi i dystansu społecznego. Najbliższy jarmark odbędzie się w niedzielę, 13 czerwca w godz. 9.00 - 18.00.

Więcej informacji: Biuro Informacji Turystycznej, Rynek 19, tel. 32 212 99 99, www.pszczyna.info.pl, e-mail: bit@pszczyna.info.pl.

ar / pless.pl, źródło: Biuro Informacji Turystycznej w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.