pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 11 maja 2021
  • 1 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4584

Dzień Dziecka w Suszcu: gra terenowa "Zaginione Skarby Bubika"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj

Za nami:

Do udziału w grze terenowej "Zaginione Skarby Bubika" Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami. Gra odbędzie się 1 czerwca w godzinach 16.00-20.00 w ramach Dnia Dziecka.

dziecko, chłopiec, lornetka, gra terenowa
Dzień Dziecka w Suszcu: gra terenowa "Zaginione Skarby Bubika" · fot. pixabay.com


Ktoś ukradł jego obrazy i rozsiał po całym Suszcu... Żeby tego było mało, pociął je na kawałeczki! Zrozpaczony Bubik szukał bardzo długo, ale sam nie da sobie rady. Ludzie mówią, że złodziej zostawił mapę prowadzącą do zagubionych skarbów. Nie odda ich jednak tak łatwo. Dzieci będą musiały wykazać się sprytem i zręcznością, aby pomóc Bubikowi. Podejmiecie się wyzwanie?

Aby wziąć udział w grze należy wcześniej wysłać zgłoszenie. Obowiązują zapisy na konkretną godzinę (od 16.00 do 20.00, co 15 minut).

Wypełnione karty zgłoszeniowe należy dostarczyć do sekretariatu Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, w terminie do 25 maja. Szczegóły dotyczące gry można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie kulturasuszec.pl.

W razie pytań organizatorzy proszą o kontakt: e-mail: lukasz@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia facebooka i instagrama GOK-u!

skarby bubika

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Suszec

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Suszec" podaj