pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 21 listopada 2020
  • 27 listopada 2020
  • wyświetleń: 10932

Black Week w Pszczynie: rabaty, niespodzianki i darmowy parking

Za nami:

Coroczny tydzień największych promocji i wyprzedaży Black Week w tym roku zagości również w Pszczynie. To doskonała okazja, aby zrobić zakupy ze specjalnymi rabatami i niespodziankami.

6kwietnia,pszczyna,pless,piastowska,starówka,slask,silesia,lovesilesia,fotodnia,instagram
"Black Week" zagości również w Pszczynie


Urząd Miejski w Pszczynie wspólnie z lokalnymi przedsiębiorcami organizuje tydzień największych promocji i wyprzedaży. Wydarzenie pod nazwą "Black Week" jest wsparciem dla pszczyńskich sklepów i firm usługowych, a także okazją dla mieszkańców na zakupy z rabatami i niespodziankami przygotowanymi na tę okazję przez punkty handlowe.

W czwartek i piątek, czyli 26 i 27 listopada pszczyńskie sklepy będą czynne dłużej. Swoje drzwi otworzą o godzinie 9.00 i będą nas zapraszać do 19.00.

Na świecie nazwy "Black Week" lub "Black Friday" to synonimy wyjątkowych okazji zakupowych. Podczas jednego lub kilku dni klienci mogą skorzystać z bardzo wysokich rabatów lub innych atrakcyjnych niespodzianek. Również w Pszczynie czekać będzie na Was mnóstwo ciekawych ofert. W akcję włączyło się już kilkadziesiąt punktów handlowych, a z każdą godziną ich lista się wydłuża. Pełen wykaz sklepów znajduje się na Facebooku pod adresem: www.facebook.com/events/1058429144618868/

Udział w wydarzeniu jest oczywiście bezpłatny. Również za parking w dniach 26 i 27 listopada nie będą pobierane opłaty.

- Przedsiębiorców zachęcam do skorzystania z tej formy promocji punktów handlowych, swoich usług, a mieszkańców do zapoznania się z bogatą ofertą pszczyńskich sklepów - mówi burmistrz Dariusz Skrobol. - To z jednej strony okazja dla nas wszystkich, by wesprzeć lokalne firmy, a z drugiej możliwość zrobienia udanych zakupów - dodaje.

Punkty handlowe zainteresowane zgłoszeniem proszone są o kontakt: tel. 32 449 39 43, e-mail: mwesolowska@pszczyna.pl.

black week pszczyna


To kolejna akcja wspierająca pszczyńskich przedsiębiorców. We wrześniu urząd wspólnie ze sklepami zorganizował Pszczyńską Noc Zakupów. Wydarzenie cieszyło się sporą popularnością, a mieszkańcy - oprócz zakupów - mogli także obejrzeć pokaz mody i obejrzeć film w ramach kina plenerowego. Naszą informację na ten temat znajdziecie tutaj.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.