Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 3 marca 2020
  • 8 marca 2020
  • wyświetleń: 5273

Zostań gwiazdą Żubrowiska. Ruszyły zgłoszenia zespołów

Za nami:

Do 29 marca zainteresowane zespoły mogą zgłaszać swój udział w tegorocznym Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko".

XII Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko - zespół Blu'SKA (zwycięzca Żubrowiska 20
XII Przegląd Amatorskich Zespołów Młodzieżowych Żubrowisko - zespół Blu'SKA (zwycięzca Żubrowiska 2014) -05.09.2015 · fot. Andrzej Grynpeter


Scena to Twoje drugie życie? Grasz w kapeli muzycznej? Nie czekaj! Spróbuj swoich sił podczas kolejnej edycji Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". Tutaj liczy się wyłącznie energia, głos i talent. Nie zwlekaj i zgłoś swój zespół! Do wygrania nagrody pieniężne i możliwość wystąpienia jako support przed gwiazdami imprezy.

Tak, jak w ubiegłym roku fanów Żubrowiska czekają aż dwa dni muzycznej uczty. Pierwszy dzień imprezy odbędzie się 25 kwietnia na rynku w ramach Motoserca. Właśnie wtedy członkowie zakwalifikowanych do przeglądu zespołów będą mogli wziąć udział w warsztatach z wokalu, perkusji i gitary prowadzonych przez profesjonalnych muzyków, a następnie swoje muzyczne umiejętności zaprezentować przed jurorami.

Dla zwycięskiego zespołu przewidziano nagrodę starosty pszczyńskiego w wysokości aż 3000 zł. Z kolei zdobywcy drugiego miejsca otrzymają nagrodę burmistrza o wartości 2000 zł.

15 Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych ŻUBROWISKO 2018 - zespół Nocny Kochanek - 30.06.2018 r.
15 Przegląd Amatorskich Zespołów Muzycznych ŻUBROWISKO 2018 - zespół Nocny Kochanek - 30.06.2018 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Zgłoszenia należy wysyłać do 29 marca do Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej pszczyńskiego starostwa (wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej oraz "demo" należy przesłać na adres mailowy info@zubrowisko.pl lub pocztowy: Starostwo Powiatowe, Wydział Promocji Powiatu i Integracji Europejskiej, 43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 10).

Dodatkowym wyróżnieniem dla zespołu, który zwycięży w przeglądzie będzie możliwość wystąpienia jako support przed gwiazdami koncertu finałowego, który odbędzie się 27 czerwca w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Zagrają wtedy Hunter, Cyrk Deriglasoff oraz Jelonek.

Sprzedaż biletów na koncert finałowy "Żubrowiska" ruszy niebawem w Pszczyńskim Centrum Kultury oraz poprzez stronę internetową www.pckul.pl Wejściówki w przedsprzedaży (do 20 czerwca) będzie można kupić w cenie 25 zł, po tym terminie oraz w dniu koncertu - po 35 zł.

Organizatorami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Pszczynie, Urząd Miejski w Pszczynie, Pszczyńskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Do pobrania:

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.