pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 18 lutego 2020
  • 13 listopada 2021
  • wyświetleń: 36882

Don Vasyl i gwiazdy cygańskiej pieśni - koncert przeniesiony na listopad

Za nami:

Koncert "Jedno jest niebo dla wszystkich" Don Vasyla i gwiazd cygańskiej pieśni w Pszczyńskim Centrum Kultury został przeniesiony na listopad 2021 roku.

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. W nazwie pojawia się "Roma", ponieważ trzon grupy stanowią członkowie legendarnej Romy, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncertami w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii". Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Dziani, Wasyl Junior, Elza, Patrycja, Carmen, Tobi i wiele innych. Zespół w dalszym ciągu kultywuje tradycje artystyczne Romy.

Z przyczyn niezależnych od Pszczyńskiego Centrum Kultury, organizator koncertu musiał przełożyć występ na 13 listopada 2021 roku, na godz. 18.00. Wydarzenie zostało przeniesione z powodu sytuacji epidemicznej. Bilety zachowują ważność.

Więcej informacji na stronie PCKulu: pckul.pl/don-vasyl-w-pszczynie/

ar / pless.pl
źródło: PCKul

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.