Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 13 lutego 2020
  • 30 marca 2020
  • wyświetleń: 8539

Odwołano majowy koncert Kena Burtona w Pszczynie

Ken Burton miał ponownie przyjechać do Pszczyny i wystąpić w kościele ewangelicko-augsburskim w koncercie charytatywnym. Z uwagi na koronawirusa wydarzenie zostało odwołane.

Koncert Kena Burtona z towarzyszeniem Davida Billett i Everda Dixon w kościele ewangelicko-augsbursk
Koncert Kena Burtona w kościele ewangelicko-augsburskim w Pszczynie - 19.05.2018 · fot. Andrzej Grynpeter


- Z przykrością informujemy, że koncert Kena Burtona i AVE, planowany na 17 maja w Pszczynie, został odwołany z uwagi na koronawirusa - informują organizatorzy.

---

Ken Burton to słynny brytyjski muzyk, wokalista i kompozytor, gwiazda TV BBC, lider 5 londyńskich zespołów. Artysta regularnie występuje przed Brytyjską królową i ministrami. Koncertował w Royal Albert Hall w Londynie, Sindey Opera House w Australii, Metropolitan Opera House w Nowym Jorku, na Webley Arena i w San Antonio przed 70000 publicznością. Komponuje muzykę m.in. do filmów Stevena Spielberga.

W 2019 roku przygotowywał chór na potrzeby muzyki do filmu Black Panther - która została nagrodzona Oscarem 2019 oraz Grammy 2019.

Ken Burton prowadzi warsztaty na najwyższym światowym poziomie. Efekty można zobaczyć oglądając wcześniejsze koncerty na www.warsztatygospel.eu.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.