pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 lutego 2020
  • 12 marca 2020
  • wyświetleń: 11067

Magic Show Bartosza Lewandowskiego przeniesione!

Widowisko Magii i Iluzji finalisty programu Mam Talent - Bartosza Lewandowskiego decyzją organizatora - Pszczyńskiego Centrum Kultury zostało przeniesione na 26 kwietnia, na godz. 17.00. Bilety zachowują ważność. Jest również możliwość zwrotu biletów, ale tylko tych zakupionych w Pszczyńskim Centrum Kultury lub za pomocą systemu biletowego.

Kup bilet

Podczas widowiska widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe na oczach całej publiczności stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11 edycję programu "Mam Talent". Gołębie, papugi, wśród nich także gigantyczna, egzotyczna papuga ara oraz niespotykane triki z akwarium i złotymi rybkami - to jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju.Nie zabraknie sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska. Hipnoza, triki z udziałem widowni, przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, magiczne pojawienie w płonącej klatce, przenikanie przez wentylator śmierci, z którym iluzjonista wystąpił podczas finałowego odcinka popularnego programu oraz wiele innych magicznych urozmaiceń.

ar / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.