Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 7 lutego 2020
  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 3731

Konkurs dla dzieci na kartkę wielkanocną w GOK Suszec!

Za nami:

GOK w Suszcu zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym na świąteczną kartkę wielkanocną. Konkurs potrwa do 13 marca. Nagrody zostaną rozdane 4 kwietnia podczas wielkanocnego jarmarku.

Celem konkursu jest pobudzanie i rozwijanie aktywności twórczej, uwrażliwianie na piękno oraz podtrzymywanie tradycji i kultywowanie obyczajów. Stworzona przez dziecko kartka może stać się inspiracją do zaprojektowania kartki rozsyłanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu do zaprzyjaźnionych instytucji i firm.

Prace należy nadesłać lub dostarczyć do biura GOK do 13 marca (decyduje data stempla pocztowego). Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 4 kwietnia podczas jarmarku wielkanocnego.

Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie www.kulturasuszec.pl

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do czwartku w godz. 8:30-19:30, w piątki w godz. 8:30 - 18:00. Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon: 32 212 44 91 wew. 19. Zachęcamy do odwiedzenia facebook’a GOKu.

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

ar / pless.pl, źródło: GOK Suszec

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.