Og�oszenia Pszczyna Og�oszenia Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Co, gdzie, kiedy?

  • 12 stycznia 2020
  • wyświetleń: 3382

Zabawa karnawałowa w Restauracji Pubie Poziom 3

Artykuł sponsorowany:

Restauracja Pub Poziom 3 zaprasza na zabawę karnawałową z wyśmienitym menu i muzyką do białego rana.

Restauracja Pub Poziom 3 - Pszczyna, ul. Bednarska 3


Impreza odbędzie się 15 lutego. Gości powitamy lampką szampana, a potem zaprosimy na poczęstunek. W menu przygotowaliśmy:

  • Na obiad kotlet szwajcarski, rolady, szaszłyki drobiowe, kluski śląskie, frytki belgijskie. Do tego warzywa na parze z masełkiem, surówki z białej i pekińskiej kapusty.
  • Na deser trzy rodzaje ciasta domowego.
  • Na zimną płytę deskę serów, tradycyjnie, wędzone wędliny, pikle, śledzie, sałatkę brokułową, masło, chleb.
  • Na kolację strogonow z kluseczkami.


Do tego napoje - bezalkoholowe, zimne i gorące bez limitu, oraz na dwie pary 0,5l wódki i butelka wina.

Koszt zabawy wynosi 250 zł od pary lub 125 zł od osoby.

Rezerwacja na miejscu w lokalu lub pod numerem telefonów - 535200281 i 507070861."Poziom 3" to restauracja-pub przy ul. Bednarskiej 3 (była restauracja "Kasztelańska"). Miejsce, które jest po gruntownym remoncie. Klimatyczne ze zdjęciami Pszczyny i okolic. Na parterze znajduje się pub, który serwuje oryginalne (lane) czeskie piwa z małych i znanych browarów wraz z oryginalnym zestawem piwnym lub hamburgerem. Ponadto znajdziesz tutaj oryginalne drinki, gorące napoje na bazie piwa, wina i herbaty.

Na 1 i 2 piętrze znajduje się część restauracyjna w sumie mogąca pomieścić 80 osób. Jest to więc doskonałe miejsce dla zorganizowania wesel, urodzin czy okrągłych rocznic (już od 59 zł). Ta przestrzeń daje też możliwość zorganizowania uroczystości pogrzebowej (już od 39 zł) w spokojnej atmosferze.

Dodatkowym atutem jest bliskość pszczyńskiego rynku, zamku i parku (3 min od lokalu). Zapewniamy dobrą atmosferę, oprawę muzyczną i obsługę w Centrum uroczej Pszczyny. Nasz sprzęt grający i nagłaśniający obsłuży każdą imprezę. Mamy za sobą udaną zabawę Andrzejkową i Sylwestrową, kilka wesel i kilkanaście przyjęć okolicznościowych.

Specjalizujemy się w kuchni tradycyjnej polskiej ale też możesz zjeść oryginalne włoskie makarony. Wszystkie dania przygotowujemy od podstaw. Nie używamy gotowych półproduktów i dań! Warzywa, ziemniaki kupujemy u rolnika. Mięso i wędliny ze sprawdzonej miejscowej ubojni. Stawiamy na jakość i smak.

Tygodniowe menu lanczowe można śledzić na bieżąco na FB i portalu pless.pl.

Poziom 3

43-200 Pszczyna
ul. Bednarska 3

kom. 535200281
kom. 507070861