pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 maja 2006
  • wyświetleń: 5134

Pszczyniacy na antenie Trójki!

Udało się - pszczyński zespół LOCO MOTIVE SUN znalazł się na liście Marka Niedźwieckiego w radiowej Trójce. W notowaniu opublikowanym w piątek 12 maja - utwór "Rewolucja" zajął 47 miejsce zaraz za "Skąd ja cię mam" zespołu Sistars www.polskieradio.pl/trojka/lp3/archiwum/2006/1267.htm class=dodaj target=_blank>zobacz wyniki.

Przypomnijmy, że w zeszłym tygodniu pszczyński LMC znalazł się w poczekalni listy Niedźwieckiego. W piątek - dzięki Waszym głosom znalazł się w pierwszej 50 i uwaga - utwór został zaprezentowany w piątkowy wieczór na antenie Trójki.

www.autos.nazwa.pl/foto/lmc.jpg border=1>
Teraz nie pozostaje nic innego jak utrzymać utwór "Rewolucja" na liście Niedźwieckiego i systematycznie popychać go w górę. Pszczyniacy bądźmy solidarni - jeszcze żaden pszczyński zespół nie był tak blisko sukcesu.

Wszystko jest w waszych rękach - na stronie internetowej Trójki znajduje się formularz do głosowania. Przed zagłosowaniem trzeba się niestety zalogować. Trwa to minutę, dopiero potem można oddać głos. Warto poświęcić jednak chwilkę.

Wyniki aktualnego głosowania już w najbliższy piątek!

Zespół LOCO MOTIVE SUN tworzą Ola Piłot, Rafał Szymczak, Darek Niedziela, Wojtek Dziurosz, Daniel Hozumbek oraz Krystian Duc.

mot / pless.pl

-----------------------

www.polskieradio.pl/trojka/lp3/glosowanie.asp class=dodaj target=_blank>[Oddaj swój głos na utwór REWOLUCJA]

locomotivesun.pl/download/music/rewolucja.mp3 class=dodaj>[posłuchaj REWOLUCJI]

www.polskieradio.pl/trojka/lp3/archiwum/2006/1267.htm class=dodaj target=_blank>[zobacz aktualne notowania listy Niedźwieckiego]

www.rozrywka.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=5808&akt=1 class=dodaj>[więcej o zespole LOCO MOTIVE SUN]

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.