Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 27 lipca 2020
  • wyświetleń: 1029

[WIDEO] Muzyka Chopina rozbrzmiała w Goczałkowicach

Kolejny raz przenieśmy się do malowniczych Ogrodów Pokazowych Kapias. Magdalena Lucjan i Karol Lucjan zapraszają na koncert poświęcony twórczości Fryderyka Chopina. Pora na pieśni liryczne.W magiczny świat pięknej muzyki wybitnego polskiego kompozytora i pianisty już tydzień temu wprowadził nas Grzegorz Niemczuk. W ramach cyklu koncertów Gminne Centrum Kultury w Goczałkowicach-Zdroju prezentuje kolejny zbiór pieśni Fryderyka Chopina, tym razem w wykonaniu Magdaleny Lucjan (śpiew) i Karola Lucjana (fortepian). Usłyszymy takie utwory, jak "Życzenie", "Wiosna" czy "Śliczny Chłopiec".

Koncerty są publikowane w internecie w każdą niedzielę w ramach projektu "Jubileuszowy cykl koncertów - L. van Beethoven i F. Chopin". Jest on realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Goczałkowicach-Zdroju. W pięknych goczałkowickich plenerach prezentowana jest twórczość wybitnych muzyków, w ramach obchodów 250-lecia urodzin Ludwiga van Beethovena oraz 210-lecia urodzin Fryderyka Chopina.

ar / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.