Wiadomości

  • 17 lipca 2020
  • wyświetleń: 4085

Styl życia studentów w USA

Materiał partnera:

Każdy młody chłopak prawdopodobnie marzył o tym, aby zostać studentem na amerykańskim uniwersytecie. Takie marzenia rodzą się oczywiście po obejrzeniu śmiesznych amerykańskich filmów, w których studia są niekończącą się imprezą, a niestandardowe wykładów zmieniają się rozrywkami na kampusie studenckim.

Dla niektórych studentów z zagranicy amerykański styl życia jest jednym z kluczowych powodów wyboru studiów w USA. Jeśli chcesz spędzić lata studenckie w tętniącym życiem otoczeniu, które jest różnorodne, innowacyjne i może dołączyć do różnego rodzaju drużyn sportowych i klubów studenckich, na podstawie Twojego hobby, nie pomylisz się, jeśli złożysz podanie na uniwersytet w USA.

Amerykańskie życie studenckieStany Zjednoczone to tętniące życiem i wyjątkowe miejsce dla studentów z całego świata. Kultura USA wpłynęła na prawie wszystko, co lubimy we współczesnym życiu - muzykę, filmy i modę. Mieszkańcy kampusu w Stanach Zjednoczonych są bardzo towarzyscy. Większość uniwersytetów ma własne drużyny sportowe i kluby hobbystyczne, a także wiele innych interesujących wydarzeń, od śpiewu "a capella" po szalone imprezy drużyny piłkarskiej. Amerykańskie organizacje studenckie są do wyboru, do koloru.

W rezultacie student, zarówno amerykański, jak i zagraniczny, może wejść w cykl nieco gorączkowego stylu życia. Niektórzy są zaskoczeni, ile czasu muszą poświęcić na napisanie prac naukowych i esejów w celu zdobycia wymaganego poziomu wiedzy. Większość amerykańskich uniwersytetów wymaga od studentów po 12-15 godzin bezpośrednich wykładów każdego przedmioty w semestrze i po 25 godzin samodzielnej nauki. Jest to plan na 15 tygodni (przybliżony czas trwania semestru w Stanach Zjednoczonych). Dlatego ważne jest, aby nauczyć się utrzymywać równowagę między nauką a hobby. Dla ułatwienia można korzystać z usług firm, takich jak grademiners.com.

Ponadto między zajęciami należy zadbać o lunch w kawiarni. Alternatywą kafejkom dla amerykańskiego studenta są kanapki, koktajle proteinowe i batony energetyczne.

Opisując w skrócie opisać amerykańskiego studenta - jest to rytmiczna osoba żyjąca zgodnie z planem "jedz, studiuj, śpij, powtarzaj". Jeśli chodzi o sen, niektórzy studenci odpoczywają tylko sześć godzin zamiast zalecanych ośmiu. Po spędzeniu całego dnia na wykładach i w pracy dorywczej amerykański student, jeśli nie będzie siedział w bibliotece, która zwykle zamyka się o północy, z pewnością pozwoli sobie na zasłużony odpoczynek w postaci imprezy lub oglądania filmu w swoim pokoju, lub spotkania ze znajomymi na świeżym powietrzu.