pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 listopada 2019
  • wyświetleń: 661

Naklejki na drzwi

Materiał partnera:

Naklejki na ścianę czy meble stają się już standardem. Jednak skoro można okleić takie powierzchnie, to dlaczego nie zrobić tego z drzwiami? Tapety umieszczone w tym miejscu prezentują się bardziej nietypowo i oryginalnie. Jeśli wygląd drzwi w domu ma zaskakiwać gości i zachęcać ich do wejścia, profesjonalna naklejka będzie idealnym rozwiązaniem.

Naklejki na drzwi


Dlaczego warto kupić naklejkę na drzwi?Naklejki na drzwi to świetny wybór z wielu powodów. Przede wszystkim jest to szybki sposób na odmianę wnętrza. Bez konieczności wielkich remontów pochłaniających sporo czasu, można odświeżyć wygląd całego pomieszczenia. Naklejki na drzwi to również niewielki koszt. Dzięki temu, że nie wymagają dużego nakładu finansowego, dając jednocześnie świetny efekt wizualny, nie ma przeszkód, by je regularnie zmieniać. Naklejki są uniwersalnymi akcesoriami. Z łatwością można je dopasować do różnych rozmiarów drzwi. Ogromny wybór wzorów sprawia, że nie ma problemu z dobraniem grafiki do stylu wnętrza - nowoczesnego, klasycznego, industrialnego i wielu innych. Naklejka na drzwi, choć jest tylko jednym z elementów wystroju pomieszczenia, staje się często najważniejszym, dekoracyjnym detalem, który przyciąga wzrok każdego gościa.

Nowoczesne naklejki na drzwiWspółczesne naklejki na drzwi o doskonałej jakości wydruku, który gwarantuje idealnie odwzorowanie każdego szczegółu, zaspokoi przeróżne gusty - od oryginalnych i barwnych motywów, po bardziej subtelne i eleganckie wzory. Wzór można również łatwo dopasować do każdego typu pomieszczenia. Na drzwi kuchenne idealnie pasują soczyste owoce, smakowite dania i wypieki, a także motywy z kawą lub herbatą. Grafika odpowiednia dla dzieci powinna być za to subtelna, ale barwna. Najlepsze będą wesołe postacie, czy zwierzątka. Naklejki na drzwi do pozostałych pomieszczeń mogą być bardziej odważne. Doskonałą propozycją w przypadku salonu, jadalni czy sypialni będą wzory 3D. Naklejki z trójwymiarowym motywem podkreślą wyjątkowy charakter całego domu. Grafika 3D intryguje, zachwyca i doskonale wpływa na różne zmysły. Przestrzenny motyw polecany jest do małych wnętrz, ponieważ optycznie je powiększy. Bardzo modne są naklejki na drzwi ze wzorami geometrycznymi, które przełamują monotonię, a jednocześnie sprawiają, że aranżacja jest zgodna z najnowszymi trendami.

Prosty i szybki montaż naklejki na drzwiNaklejki na drzwi można przykleić dosłownie w kilkanaście minut. Ma na to wpływ łatwość klejenia. Wystarczy przed montażem dobrze oczyścić drzwi, a następnie umieścić naklejkę na powierzchni, stosując metodę na sucho lub mokro. W pierwszym przypadku należy częściowo odklejać taśmę zabezpieczającą, jednocześnie wygładzając wydruk równym, nieostrym przyrządem malarskim. W przypadku klejenia na mokro, zarówno drzwi, jak i tapetę po odklejeniu taśmy pokrywa się wodą. Wtedy można na bieżąco korygować położenie naklejki, by na końcu wygładzić ją przyrządem malarskim i pozbyć się nadmiaru wody. Łatwy montaż tapety na drzwi sprawia, że w dowolnej chwili można ją zerwać i nakleić inną. Będzie to bardzo pomocne w sytuacji, gdy naklejka stanie się nudna dla domowników lub się uszkodzi.