pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 listopada 2019
  • wyświetleń: 802

Podsumowanie roku — zobacz kanapy, które cieszyły się największą popularnością

Materiał partnera:

Kanapa jest meblem, który nie tylko zapewnia odpowiedni wypoczynek, ale i stanowi znakomitą dekorację pomieszczenia. Swe miejsce znajdzie zarówno w funkcjonalnym salonie, pokoju dziennym, jak i w pokoju młodzieżowym. Wybierając idealną kanapę, należy zwrócić uwagę na jej kształt, rozmiar, kolor oraz możliwości, jakie daje nam aranżowane pomieszczenie. Decydując się na zakup kanapy, trzeba wziąć przede wszystkim pod uwagę to, ile osób będzie z niej korzystać na co dzień oraz jakie funkcje powinna spełniać w pomieszczeniu.

Podsumowanie roku — zobacz kanapy, które cieszyły


W małym wnętrzu, w którym często przebywają osoby, dobrym rozwiązaniem będzie kanapa narożna. To właśnie ona zagospodaruje niewykorzystany kąt pomieszczenia, zapewni dużo miejsc siedzących, zajmując przy tym niewiele wolnej przestrzeni.

Drugim rozwiązaniem sprawdzającym się jest kanapa rozkładana, która nie tylko umożliwi wygodne posiedzenia w ciągu dnia, ale i zapewni komfortowy wypoczynek w ciągu nocy. Co więcej, może zapewnić komfortowe miejsce do spania nawet dwóm osobom!

Popularne kanapyJak wiadomo, każde pomieszczenie jest inne. Nasze zapotrzebowania na wygodne kanapy także się różnią. Dlatego poniżej przedstawiamy Wam ranking najpopularniejszych kanap, które zachwycały swych użytkowników w 2019 roku!

Kanapa DonKanapa Don


Model ten cechuje się nie tylko ponadczasowym wyglądem, wygodą, ale i uniwersalnością. Zapewnia odpowiedni komfort nie tylko domownikom, ale i odwiedzającym nas gościom. Oprócz kanapy, w zestawie znajdziesz również wygodną pufę, która może posłużyć nie tylko jako dodatkowe miejsce do wypoczynku, ale także jako podnóżek bądź pomocnik.

Kanapa Don posiada opcję, która umożliwia jej rozkładanie, zapewniając wygodny wypoczynek za dnia i w nocy.

Jej oparcie w formie obszernych poduszek zapewnia odpowiednie podparcie dla ciała, umożliwiając stuprocentowy wypoczynek.

Co więcej, pod jej siedziskiem znajdziesz obszerny schowek, który posłuży jako miejsce do przechowania pościeli, koców, czy poduszek.

Kanapa Don dostępna jest w kilku ponadczasowych kolorystykach, dlatego też każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Docenisz kanapę Don i jej pufę spędzając wygodnie na niej czas z rodziną, oglądając ulubione seriale.

Kanapa Clivia Bis IKanapa Clivia Bis I


Kanapa Clivia Bis I jest modelem, który szczególnie sprawdza się w pomieszczeniach o niewielkiej przestrzeni użytkowej. Posiada innowacyjny design, dlatego jest najczęściej wybieraną kanapą przez osoby, które preferują nowoczesne aranżacje.

Ze względu na jej niewielkie rozmiary, z łatwością znajdzie swoje stałe miejsce zarówno w salonie, jak i w pokoju dziennym czy młodzieżowym, zapewniając idealne miejsce do wypoczynku. W razie potrzeby można ją rozłożyć, zapewniając jednoosobowe miejsce do spania.

Mimo jej niewielkich rozmiarów we wnętrzu znajdziesz również funkcjonalny pojemnik, który umożliwi przechowywanie pościeli bądź innych nadprogramowych rzeczy.

Kanapa narożna MajoreKanapa narożna Majore


Innym, jednym z najbardziej popularnych modeli jest kanapa narożna Majore, która zapewni niesamowity komfort wypoczynku wszystkim domownikom.

Jej zaletami są: wygoda, możliwość rozkładania, obszerny pojemnik na pościel oraz funkcjonalne półki, zlokalizowane na jednym z podłokietników.

Wykonana została na wzór litery "L", umożliwiając łatwy kontakt wzrokowy z osobą siedzącą w pobliżu.

Kanapa narożna Majore jest uniwersalna. Co to znaczy? To znaczy, że nie musisz martwić się o to, czy podczas składania zamówienia wybrałeś odpowiednią stronę dłuższego boku. Podczas montażu decydujesz o odpowiedniej stronie kanapy narożnej.

Ponadto model ten jest wolnostojący, co umożliwia umieszczenie jej nawet pośrodku pomieszczenia. Pozwoli to na wyodrębnienie poszczególnych stref we wnętrzu, wydzielając strefę telewizyjną, kącik wypoczynkowy bądź miejsce do spotkań przy kawie.

Przedstawione kanapy dostępne są w wielu kolorach, obite różnymi materiałami i pasujące do różnych stylów urządzania wnętrz. Dlatego nie zwlekaj i zobacz nasz cały asortyment na MIRJAN24.pl!