pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 listopada 2019
  • 2 grudnia 2019
  • wyświetleń: 12737

Świąteczny klimat w Pszczynie. Na Rynku stanęła choinka z gałązkami

W Pszczynie można już poczuć świąteczny klimat. 1 grudnia na rynku pojawiła się ekipa montująca choinkę. Świąteczne drzewko przyozdobiło główny plac naszego miasta.

Na Pszczyńskim rynku powstała już choinka - 1.12.2
Na pszczyńskim rynku stanęła już choinka - 1.12.2019 · fot. Grzegorz Załucki


W ostatnich latach Urząd Miejski w Pszczynie wynajmował choinkę w kształcie stożka. W tym roku się to zmieniło. Urzędnicy postanowili ustawić na Rynku 10-metrową choinkę gałązkową.

Nad ul. Piastowską zostały już przewieszone świecące ozdoby. Dekoracje świetlne będą zamontowane również na latarniach na parkingu przy ul. Chrobrego oraz wzdłuż ul. Wojska Polskiego, Dworcowej, Kopernika, Męczenników Oświęcimskich, Chrobrego, a także Bogedaina.

Świąteczny klimat w Pszczynie - 3.12.2019
Świąteczny klimat w Pszczynie - 3.12.2019 · fot. UM Pszczyna


W tym roku przystrojone zostaną również ronda przy ulicy Chopina, Bogedaina, Skłodowskiej w Pszczynie oraz plac Jana Kupca w Łące. Dodatkowo na rynku pojawi się duża ozdoba w kształcie kartki świątecznej, na tle której będzie można zrobić sobie zdjęcia.

Świątecznymi motywami będziemy cieszyć się do końca stycznia. Wykonawcą zamówienia została firma Odeon z Gliwic.

ab, BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.