Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 października 2019
  • wyświetleń: 5168

[ZDJĘCIA] Pierwszoklasiści z Jankowic po pasowaniu. Otrzymali bidony PIK

We wtorek, 8 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów szkoły.

Pasowanie pierwszoklasistów w Jankowicach - 8.10.2019 · fot. UM Pszczyna


W uroczystości, poza uczniami i ich rodzicami oraz gronem pedagogicznym, udział wzięła zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok, która życzyła pierwszakom ciekawości świata, satysfakcji ze zdobywania wiedzy oraz dużo radości w każdym dniu nauki. Burmistrz wręczyła dzieciom upominki, którymi były specjalne bidony PIK. Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej w ten sposób włącza się w cykl działań proekologicznych mających na celu wyeliminowanie jednorazowych kubków.

Zanim odbyło się pasowanie na ucznia każdego dziecka, pierwszoklasiści zaprezentowali przygotowany program artystyczny. Następnie został wprowadzony sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy.

W najbliższych dniach podobne uroczystości będą miały miejsce w kolejnych placówkach na terenie całej gminy.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.