Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 4 października 2019
  • wyświetleń: 1991

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 znowu na podium

W tegorocznym rozdaniu tytułów "Technik Absolwent 2019" absolwenci PZS nr 1 zdobyli nagrody w dwóch kategoriach samochodowej oraz usługowej.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 znowu na podium - 10.2019 · fot. PZS nr 1


W pierwszej absolwent kończący kierunek technik pojazdów samochodowych - Dawid Dziurosz zajął II miejsce (I miejsce nie zostało przyznane). W drugiej kategorii, absolwentka kończąca kierunek technika usług fryzjerskich Jessica Kurzyca zajęła miejsce III, a dwie absolwentki z tego samego kierunku: Patrycja Grzechnik oraz Agata Kyrcz oraz otrzymały wyróżnienia.

Warto wspomnieć, iż absolwenci PZS nr 1 już od dobrych kilku lat zajmują czołowe miejsca w tym konkursie. Szczególnie cieszy fakt, iż tytuł "Technika Absolwenta" przyznawany jest za całokształt wyników czteroletniej pracy. Absolwent ubiegający się o ten tytuł musi wykazać się licznymi osiągnięciami w olimpiadach, konkursach oraz wysokimi wynikami w nauce.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.