Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 1 października 2019
  • 3 października 2019
  • wyświetleń: 1155

Biblioteka zaprasza na październikowe zajęcia

Za nami:

Wrzesień już za nami, więc tradycyjnie wspominany co działo się na Książkowych Igraszkach, na których zrobiło się naprawdę gwarno.

Książkowe Igraszki - 09.2019 · fot. M-PBP w Pszczynie


Sympatyczna Tola z opowieści Agnieszki Włodarkiewicz razem z nami żegnała lato. Szukaliśmy dźwięków przyrody z wakacyjnych wycieczek. Powstały też wakacyjne ramki na zdjęcia z własnymi zdjęciami. Podczas drugiego spotkania wierszyki Renaty Piątkowskiej przekonywały nas, że 10 małych paluszków może naprawdę wiele. Były rodzinne teatrzyki i rodzinne wyzwanie: mamy i synowie, tatusiowie i córki- wszyscy stworzyli plakaty z zadaniami dla małych, dziecięcych rączek.

Na następne zabawy z książką w tle zapraszamy 3 października o godzinie 16:30. Jak zwykle nie zabranie dobrych książek. Tym razem będzie trochę o przemijaniu. A najlepiej o tym, co nam umyka bezpowrotnie, opowiadać, gdy za oknem opadają liście. Wysłuchamy pięknej historii "Jesień liścia Jasia. Opowieść o życiu dla dużych i małych". Będą też kolorowe zabawy z darami jesieni. Zapraszamy do przyniesienia swoich, jesiennych skarbów. Zajęcia są bezpłatne. Obowiązują zapisy. Zapraszamy do naszej galerii!

BM / pless.pl, źródło: Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.