Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 września 2019
  • wyświetleń: 2330

BEST świętuje urodziny i zaprasza na lekcje pokazowe

Artykuł sponsorowany:

Rok 2019 to szczególny okres/czas dla pszczyńskiego oddziału BEST Centrum Języków Obcych. Dokładnie 15 lat temu firma BEST pojawiła się na pszczyńskim rynku edukacyjnym z misją stworzenia szkoły języków obcych z bogatą ofertą, satysfakcjonującą nawet najbardziej wymagających Klientów. Pierwsze kroki dla oddziału BEST CJO w Pszczynie nie były łatwe, w tamtym okresie na rynku oprócz szkoły BEST było około dziesięciu innych szkół językowych, co wymagało od oddziału sporej pracy, by zdobyć Państwa zaufanie. Z perspektywy czasu nie mamy jednak wątpliwości, że szkoła BEST jest obecnie najlepiej rozpoznawalną i największą szkołą językową w powiecie. Świadczy o tym ponad 2000 zadowolonych Klientów, atrakcyjna, obszerna oferta nauki języków dopasowana do Państwa potrzeb czy profesjonalna kadra lektorska.

ZOBACZ RELACJE Z XV OLIMPIADY BESTKONKURS URODZINOWY - WYGRAJ KURS!Z okazji swoich urodzin szkoła BEST wraz z portalem pless.pl przygotowała dla dzieci i młodzieży konkurs urodzinowy z atrakcyjnymi nagrodami. Główną nagrodą w konkursie jest semestralny kurs wybranego języka obcego w BEST CJO w Pszczynie, zaś dla pozostałych uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne rabaty, pozycje książkowe i zestawy firmowych gadżetów.

Szczegóły konkursu w linku: wiadomosci.pless.pl/59457-konkurs-15-lecie-szkoly-jezykowej-best-w-pszczynie-do-wygrania-kurs

POZNAJ BEST COMMUNICATION METHOD NA LEKCJACH POKAZOWYCHSzkoła językowa BEST CJO aby umożliwić swoim przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zaprasza do skorzystania z lekcji pokazowych (gratis). Dzięki lekcji pokazowej Państwa pociechy będą mogły poznać lektorów prowadzących zajęcia w grupach dziecięcych i młodzieżowych jak i metodę nauczania. Podczas zajęć w sposób praktyczny zostanie sprawdzona wiedza dzieci co ułatwi przypisanie do odpowiednich grup. Po zajęciach pracownicy BEST przedstawią podczas prezentacji główne zalety BEST Communication Method i cechy kursów językowych w BEST CJO.

Więcej informacji na: www.bestcentrum.pl/lekcje-pokazowe

Liczba miejsc jest ograniczona, więc dlatego zajęcia pokazowe wymagają wcześniejszego zapisu pod numerem telefonu: 32 447 07 23 lub 500 169 048


RABAT URODZINOWYZ okazji 15 urodzin oddziału BEST w Pszczynie, szkoła językowa BEST przygotowała dla Państwa atrakcyjny rabat. Każdy Klient który zapisze się na kurs całoroczny uzyska aż 150zł zniżki! Warunki skorzystania z RABATU URODZINOWEGO są proste, wystarczy zapisać się na kurs całoroczny i wpłacić 200zł zaliczki oraz wspomnieć o tym artykule, a w przypadku zapisu on-line, w polu "Kod promocyjny" wystarczy wpisać hasło: "15 URODZINY BEST"

Dodatkowo BEST tradycyjnie proponuje rabat RODZINNY po 50zł na każdego członka rodziny, ZA DRUGI JĘZYK po 50zł na każdy kurs językowy dla tej samej osoby i ZA POLECENIE, gdzie każdy słuchacz, który przyprowadzi do BEST CJO nowego klienta i oboje dokonają zapisu na kurs, otrzymają dodatkowy rabat po 30zł za każdą osobę. Przypominamy, że za ZAPIS ON-LINE, dokonany przez stronę internetową www.bestcentrum.pl można również uzyskać dodatkową zniżkę 20zł.

Należy pamiętać, że opłatę za każdy kurs w BEST CJO można rozłożyć na dogodne raty: 2, 4 lub 8. Aktualny cennik oraz dostępne grupy w oddziale pszczyńskim znajdują się pod linkiem: www.bestcentrum.pl/pszczyna,plan.

RABAT NAWET 80% DZIĘKI DOFINANSOWANIU Z UE TAKŻE W PSZCZYNIEW tym roku także istnieje możliwość uzyskania dofinansowania z projektów unijnych, oto instrukcja:
Jako właściciel firmy chciałbyś podnieść kwalifikacje językowe zarówno swoje, jak i swoich pracowników oraz chętnie skorzystałbyś z dofinansowania z Unii Europejskiej? BEST Centrum Języków Obcych wraz z Bazą Usług Rozwojowych wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Już teraz Ty i Twoi pracownicy mogą otrzymać aż do 80% dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO.

Baza Usług Rozwojowych (BUR) jest to ogólnodostępna, bezpłatna baza ofert usług rozwojowych świadczonych w różnych formach (m.in. kursy językowe), dzięki którym pracownicy i przedsiębiorcy mogą podnosić swoje kwalifikacje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe refundowane ze środków UE na lata 2014-2020. BEST Centrum Języków Obcych to renomowana szkoła językowa, która dzięki wysokiej jakości nauczania i posiadanym certyfikatom została wyselekcjonowana i wpisana do BUR przez Polską Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Dzięki temu każdy właściciel i pracownik mikro (do 10 pracowników), małych (do 50 pracowników) i średnich (do 250 pracowników) przedsiębiorstwa może skorzystać z dofinansowania na kursy językowe w BEST CJO. W zależności od wielkości firmy można uzyskać odpowiednio 80, 70 i 50% dofinansowania .

Jak uzyskać takie dofinansowanie? Każdy zainteresowany musi założyć konto na stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl. Następnie pracodawca zakłada profil Uczestnika Instytucjonalnego a pracownicy profile indywidualne. Teraz można przeszukać Bazę pod kątem interesującego nas języka i poziomu wpisując jako Organizatora PHU BEST Centrum Języków Obcych. Kiedy znajdziemy interesujący nas kurs, dzwonimy do BEST CJO na nr 32 447-07-23 lub wysyłamy emaila na adres pszczyna@bestcentrum.pl w celu rezerwacji miejsca w grupie lub z prośbą o zorganizowania kursu dedykowanego dla osoby indywidualnej lub grupy pracowników. Teraz należy skontaktować się z tzw. Operatorem (instytucją, która przyznaje dofinansowania) i wypełnić fiszkę wniosku oraz założyć konto w SEKAP. Po zakwalifikowaniu fiszki musisz złożyć dokumenty zgłoszeniowe, pobrane ze strony Operatora. W naszej okolicy mamy aktualnie 2 Operatorów - są to: Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości na ul. Cieszyńskiej 367 w Bielsku-Białej, Tel.: 33 49-60-208; 500-119-891; 503-607-302, www.bcp.org.pl oraz Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa na ul. Estetycznej 4 w Tychach (Tel. 32 706 10 91 w. 16, www.operatorpsf.riph.com.pl). Decyzja o dofinansowaniu powinna wpłynąć do 2-3 tygodni. Po podpisaniu umowy z Operatorem można udać się do BEST CJO w celu sfinalizowania zapisu i rozpoczęcia nauki języka. Po ukończeniu kursu Operator rozliczy się bezpośrednio z BEST CJO. Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.bestcentrum.pl/bur lub do szkoły BEST CJO, która doradzi i pomoże we wszelkich formalnościach.

Adresy szkół sieci BEST CJO:BEST PSZCZYNA
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl

BEST CZECHOWICE-DZ.
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST TYCHY
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST BIERUŃ
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl