Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 września 2019
  • wyświetleń: 8997

Policja szuka świadków wypadku, w którym zginął motocyklista

Policjanci nadal szukają świadków wypadku drogowego na ul. Bieruńskiej, w którym zginął 37-letni motocyklista. Osoby, które widziały moment zderzenia Peugeota 307 z Hondą, proszone są o kontakt z asp. szt. Bożeną Niewińską.

Bielińska wypadek motocykl
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Bieruńskiej · fot. nadesłane przez czytelnika


Z policjantką można kontaktować się osobiście lub dzwonić wybierając numer tel. (32) 449-32-38. W przypadku nieobecności asp. szt. Bożeny Niewińskiej należy wybrać numer do sekretariatu wydziału kryminalnego z końcówką numeru tel. 280.

Zdarzenie miało miejsce 22 sierpnia na prostym odcinku drogi pomiędzy przejazdem kolejowym a rondem Św. Jadwigi. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Honda, w kierunku centrum Pszczyny, zderzył się z kierującą Peugeotem 307 SW, która wyjeżdżała z posesji na ulicę Bieruńską.

Pomimo długotrwałej reanimacji udzielanej przez załogę karetki pogotowia, czynności życiowych motocyklisty nie udało się przywrócić. Kierujący motocyklem miał 37 lat. Był mieszkańcem Pszczyny.

Bielińska wypadek motocykl
Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty na ul. Bieruńskiej · fot. nadesłane przez czytelnika

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.