Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 czerwca 2019
  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 2507

Egzotyczne Loty z niespodzianką, czyli coś dla zdrowia i relaksu

Za nami:

Od 1 - 31 lipca dla wszystkich klientów którzy wykupią w naszym gabinecie masaże orientalne przygotowaliśmy niespodzianki w postaci naturalnych kosmetyków między innymi takich jak: oleje do włosów, pianki do twarzy czy naturalne mydła. Wszystkie "niespodzianki" są bezpłatnym prezentem do pięciu masaży egzotycznych:

Egzotyczne Loty z niespodzianką czyli coś dla zdrowia i relaksu


1. Abhyanga to jeden z najważniejszych zabiegów stosowanych w Ajurwedzie. Głęboko relaksujący i oczyszczający masaż całego ciała na bazie ziołowych olejów Abhyanga.

2. Udvartana to antycellulitowy masaż ajurwedyjski, zabieg uwielbiany przez kobiety. Masaż od wieków stosowany w "indyjskich świątyniach piękna".

3. Hawajski masaż lomi - lomi to radosny masaż który wyróżnia to, że wykonujemy go przedramionami dzięki czemu to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów.

4. Masaż tajski całego ciała to intensywny masaż, będący rozluźniająco -rozciągającą kompozycją ucisków oraz manipulacji ciałem pacjenta w różnych pozycjach, przez co bywa nazywany "jogą dla leniwych". Jego działanie jest bardziej nastawione na efekt zdrowotny.

5. Afrykański masaż masłem SHEA to masaż relaksacyjny całego ciała wzbogacony o odżywcze działanie ciepłego masła SHEA.

Oferta dotyczy również bonów upominkowych. Egzotyczny "bilet" na masaż orientalny może być niezapomnianym i wyjątkowym prezentem.

Więcej o naszych masażach na stronie www.fizjos.pl oraz w naszym gabinecie w Pszczynie przy ul. Zamenhofa 4

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.