pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Rozrywka

  • 13 czerwca 2019
  • 25 czerwca 2019
  • wyświetleń: 321

Najlepszy stand-up tego dnia w tym mieście

Za nami:

ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ - program "Z miłości do historii" Czyli historie śmieszne według Arka i kilku innych osób. Dotyczące Arka i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich.

Kup bilet

Wtorek, 25 czerwca 2019 o godz. 20:00

Underground Pub
plac Korfantego 1 (ryneczek osiedla K), Tychy


Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie. O przygodach na rekonstrukcjach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko. O podróżach i o obrażaniu, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o sprzątaniu, o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło.
DAMIAN SKÓRA Osoba transwiekowa - dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele 29-latka. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany również wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Gdyby wcześniej zaczął robić stand-up to pewnie wystąpiłby w programie "Kuba Wojewódzki". Miłośnik humoru absurdalnego, energetycznie gdzieś pomiędzy tornado z piorunami a kilogramem wątróbki. Na pytanie czy stresuje się będąc na scenie odpowiada, że stresuje się jak na niej nie jest. To dla niego naturalne środowisko, gdzie funkcjonował wcześniej kilkanaście lat jako muzyk, którym do dziś pozostaje. Mieszkaniec Krakowa, członek krakowskiej grupy Comedy Lab oraz Kraków Stand-Up Comedy, gdzie udziela się w języku angielskim. Gospodarz i prowadzący kilku scen komediowych. W zeszłym roku zdobył główną nagrodę na festiwalu komediowym "Ludzik". Od kwietnia można go zobaczyć na antenie stacji Comedy Central, dla której niedawno zrealizował nagranie fragmentu swojego materiału po polsku, z kolei dla Stand-Up Polska wystąpił w ramach anglojęzycznej serii "Comedians in Poland". Ma na koncie setki występów (od małych komediowych piwnic po duże imprezy plenerowe) na terenie całego kraju i za granicą. Dzielił scenę z większością topowych komików w Polsce, a także miał okazję supportować takie gwiazdy jak Will Mars czy Dave Thompson. Obecnie występuje z nowym programem "Kawa z wody po kiełbasach", a na youtube do obejrzenia jest jego poprzednik pt. "Co?!", który cieszy się bardzo dobrymi recenzjami. Poza stand-upem można go usłyszeć w takich projektach muzycznych jak The Magic Juice czy Kaśka Sochacka.

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski


Damian Skóra & Arkadiusz Jaksa Jakszewicz

Czyli historie śmieszne według Arka i kilku innych osób. Dotyczące Arka i kilku innych osób, a nawet czasami nas wszystkich. Zbierane kilka lat po lasach, polach, domach, pociągach, ulicach i snach. O historii też troszkę będzie. O przygodach na rekonstrukcjach. O sprawach przyziemnych i nie, o ludziach i nie tylko. O podróżach i o obrażaniu, o nawykach, przyjaźni, o Panach żulach i o sprzątaniu, o tym, jak ciężko jest rudym w Polsce i jak łatwo można z tym wszystkim skończyć. Ogólnie wesoło.


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.