Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 29 maja 2019
  • wyświetleń: 1469

Sukces reprezentantek OHP w Pszczynie w konkursie fryzjerskim

Tematem tegorocznej edycji konkursu było "Wiosenne przebudzenie" W konkursie udział wzięło 14 reprezentantów jednostek OHP z terenu województwa śląskiego. OHP Pszczyna reprezentowały Katarzyna Wala i Kinga Foltyn (Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie).

Sukces reprezentantek OHP w Pszczynie w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim w Częstochowie „Najsprawniejszy w zawodzie-Fryzjer”.


Konkurs obejmował dwa etapy : teoretyczny i praktyczny. Część pisemna zawierała test wiedzy z zakresu teorii fryzjerstwa, część praktyczna składała się z pracy na główce fryzjerskiej i uczesania fryzury zgodnej z tematem przewodnim. Zgodnie z regulaminem każde zadanie było ograniczone czasem. Ocenie podlegały również umiejętności związane z organizacją stanowiska pracy. Uczestnicy reprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności fryzjerskich. Wykazali się kreatywnością i pomysłowością podczas tworzenia niepowtarzalnych fryzur. Na uwagę zasługiwał sposób ich prezentacji oraz wiosenne stylizacje modelek.

Nasze reprezentantki Katarzyna i Kinga wykazały się wyjątkowym kunsztem fryzjerskim, znajdując uznanie w oczach jury, zajmując kolejno pierwsze i drugie miejsce. Laureatka pierwszego miejsca weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie Fryzjerskim "Najsprawniejszy w zawodzie - Fryzjer" organizowanym w Pasłęku.

Serdecznie gratulujemy sukcesu.

Ochotniczy Hufiec Pracy

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.