Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2019
  • 27 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6321

Znów w Pszczynie i Goczałkowicach można korzystać z rowerów miejskich

W czwartek wieczorem w stacji na pszczyńskim rynku pojawiły się rowery miejskie. O podobnej porze pojawiły się również w innych punktach. System został uruchomiony w piątek i od tego dnia możemy znów korzystać z jednośladów.

Pszczyński Rower Miejski na rynku - 25.04.2019 · fot. Oskar Piecuch / pless.pl


Stacje z rowerami miejskimi znajdują się, poza rynkiem, także na Placu Zwycięstwa i Wolności (obok dworca kolejowego), na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące, a także na osiedlu Piastów, osiedlu Stara Wieś i osiedlu Daszyńskiego.

Dodajmy, że w ubiegłym roku Pszczyński Rower Miejski cieszył się ogromną popularnością. Z bicyklów w Pszczynie skorzystano aż 8,9 tys. razy. Sporym zainteresowaniem cieszyły się zwłaszcza trasy z osiedli na rynek i w rejon dworca.

Warto wspomnieć, że na nowych rowerach znalazła się reklama zbliżających się Daisy Days. Impreza odbędzie się w dniach od 17 do 19 maja. W programie są "Ogrody Daisy", Majówka Konna oraz Pszczyńska Noc Muzeów i wiele innych wydarzeń.

Oskar Piecuch / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.