pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 28 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1303

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej we Frydku

16 stycznia odbył się w Szkole Podstawowej we Frydku bal karnawałowy zorganizowany przez Radę Rodziców dla dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klas I-IV.

Bal karnawałowy w Szkole Podstawowej we Frydku - 16.01.2019 · fot.


Imprezę poprowadziły dwie wodzirejki, które od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewały dzieci oraz ich opiekunów do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postacie z bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów... Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.

Dzieci wspaniale się bawiły, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas imprezy odbywały się także konkursy, w których uczniowie chętnie brali udział. Warto nadmienić, iż przygotowany został również słodki poczęstunek. Uczestnicy cudownie się bawili i tańcom nie było końca, czas upływał szybko na dobrej zabawie. Tegoroczny bal będzie niezapomniany, ale dzieci już nie mogą się doczekać kolejnego.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie imprezy.

Aneta Pełka

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA