pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 grudnia 2018
  • 21 grudnia 2018
  • wyświetleń: 7175

Nowa dostawa świeżych jodeł z Danii

Artykuł sponsorowany:

Właśnie rozładowaliśmy dostawę świeżych jodeł prosto z Danii. Już dziś zakupić możesz świeżą choinkę i cieszyć się nią jeszcze długo po Świętach Bożego Narodzenia. Choinki Lukas z Pszczyny zapraszają na zakupy.

Choinki Luas


Firma Choinki Lukas od ponad 10 lat zajmuje się uprawą jodły kaukaskiej (Abies Nordmanniana), a jej plantacje znajdują się w północnych rejonach Danii, do których właściciel ma wyłączność. Wieloletnie doświadczenie w uprawie choinek, staranność i metodyczne podejście do pielęgnacji powoduje, że jakość drzewek doceniana jest w Polsce i Europie.

Oferujemy sadzonki jodły kaukaskiej w różnych klasach i rozmiarach od 1 metra do 7 metrów. Drzewka te są najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na charakterystyczny kształt i zabarwienie. Jodły wycinane są ręcznie piłami, dbamy o to, żeby zawsze prawidłowo okrzesać ich dolne gałązki.
Jodły kaukaskie są najbardziej wytrzymałe ze wszystkich drzewek bożonarodzeniowych. Igły zasychają i nie opadają, w związku z tym jodła może stanowić ozdobę przez wiele tygodni. Jest ceniona ze względu na swoją trwałość oraz walory estetyczne - szlachetny wygląd. Ponadto igły są elastyczne, miękkie i nie kłują, więc sprawdzają się w domach z małymi dziećmi. Jodła nie wydziela zapachu, dlatego polecana jest alergikom.

Uwaga!
Mini jodełki już od 20,00 zł.
Przy zakupie oferujemy Państwu dowóz choinki gratis.


Zapraszamy do zakupu tego wyjątkowego drzewka Bożonarodzeniowego, które z pewnością nada świątecznego klimatu w Państwa domach.

Choinki Lukas


--
"Lukas"
Łukasz Witosz
Adres: ul. Męczenników Oświęcimskich 43 przy drodze Pszczyna-Ćwiklice
Telefon: +48 728 363 119
E-mail: biuro@choinki-lukas.pl
www.choinki-lukas.pl